fbpx

Як технології допомагають організувати процес вакцинації проти Covid19

Вакцина против COVID 19

Після того, як фармацевтичні компанії успішно провели клінічні дослідження та випустили на ринок кілька сертифікованих вакцин проти COVID-19, людство нарешті має надію на перемогу над пандемією. Але відчуття ейфорії досить швидко доповнилося усвідомленням суттєвих викликів, які доведеться подолати під час процесу вакцинації. Як підрахувати необхідну кількість доз та розподілити препарати, як організувати швидку та безпечну логістику вакцин, що мають зберігатися з дотриманням певних умов, як відслідковувати кількість вакцинованих осіб та термін придатності препаратів? І тут на допомогу приходять сучасні технології. Дізнаймося, як саме.

1. Оптимізація виробничого процесу.

Автоматизація та штучний інтелект допомагають фармацевтичним компаніям скоротити час виробництва препараті від тестування вакцини до її доставки – та оптимізувати процес виробництва в цілому.

2. Розподілення вакцин за допомогою аналітики даних.

Технологічні компанії в усьому світу об’єднують зусилля щодо організації логістики та розподілу вакцин. Один з керівників IBM назвав це завдання “найбільш складною задачею з галузі обробки даних у нашому житті”. Кілька провідних світових постачальників хмарних рішень спільно розробляють платформи для обміну даними щодо вакцинації між країнами. Ці рішення допоможуть розподілу вакцин та прогнозуванню потреб у препаратах.

3. Рішення та інструменти для контролю процесу вакцинації.

Для того, щоб належним чином організувати процес обліку та контролю, медичний персонал потребує певні інструменти: це і пристрої для зчитування штрих-кодів на вакцинах, системи відстеження термінів придатності та прогнозування потреб у препаратах і засобах індивідуального захисту. Наприклад, нещодавно
Google анонсував запуск Intelligent Vaccine Impact Platform – «розумної» платформи, яка допомагає кільком штатам в США керувати процесом розподілу вакцин.

4. Відстеження кількості щеплених осіб та моніторинг побічних ефектів.

Штучний інтелект допомагає зареєструватися на вакцинування, відстежувати марку використаних препаратів та нагадує про дату отримання другої дози двоступеневої вакцини. Крім того, вже доступні рішення для моніторингу побічних ефектів. Одне з них нещодавно було презентовано цкомпанією CDC: це новий додаток для смартфонів, який дозволяє безпосередньо повідомити медичну установу про незвичне самопочуття після вакцинації.

Отже, технології, використані належним чином, можуть значно полегшити життя та допомогти оптимізувати найскладніші процеси. Технології – це потужний інструмент, потенціал якого варто використовувати «на повну». Переконайтися, що ви отримуєте максимум від сучасних розробок допоможе IT Assessment від
Klik Ukraine Support. Зв’яжіться з нами для замовлення цієї послуги.

Виникли питання?

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

БЛОГ

Останні статті