fbpx

Як знайти ІТ сервіс провайдера для малого та середнього бізнесу?

Як знайти ІТ сервіс провайдера для малого та середнього бізнесу.

Технології та бізнес стають дедалі більш інтегрованими. Завдяки використанню сучасних ІТ рішень компанії ефективно вибудовують бізнес процеси, аналізують дані, підвищують продуктивність тощо. Отже, сучасним компаніям вкрай необхідно приділяти належну увагу ІТ складовій для того, щоб залишатися конкурентоспроможними та розвиватися. Вдало налаштовані ІТ процеси дозволяють власникам бізнесу або менеджерам зосередитися на стратегічних цілях та управлінні операційною діяльністю.  

Це стосується всіх підприємств, незалежно від масштабу: від невеликих родинних компаній до міжнародних корпорацій.

Але у чому характерна особливість малого та середнього бізнесу?

Невеликі компанії, як правило, працюють з обмеженими бюджетами, які навіть не дозволяють найняти ІТ-відділ. Чому мова йде саме про відділ, а не про одного ІТ фахівця? Одна людина, незалежно від рівня кваліфікації, не матиме повного спектру знань для вирішення всіх технологічних задач, та зрештою, просто забракне часу. Тому для більшості малих підприємств аутсорсинг ІТ-підтримки є оптимальним рішенням, як з точки зору доступу до експертизи, так і щодо витрат. Адже співпраця з ІТ сервіс провайдером – це робота з цілою командою ІТ фахівців за меншу вартість, ніж найм одного штатного працівника.

Переваги співпраці з ІТ сервіс провайдером для малого та середнього бізнесу.

1. Надійна кібербезпека.

Кіберзагрози постійно еволюціонують перетворюючи хакерів на справжнє нічне жахіття власників бізнесів. Ніщо не може бути гіршим, ніж невпевненість у безпеці. ІТ сервіс провайдер забезпечує цілодобовий моніторинг та використання висококласних інструментів для кібербезпеки. Професійний ІТ сервіс проваййдер завжди дбатиме про превентивні заходи, щоб допомогти клієнтам уникнути прикрих несподіванок. 

2. Відсутність потреби у штатному ІТ відділі.

Можливість повного аутсорсингу – це шанс заощадити час та кошти й зосередитися на стратегічних цілях бізнесу. ІТ сервіс провайдер забезпечує високий рівень послуг, одночасно зменшуючи загальні витрати на ІТ складову. 

3. Кращі можливості для віддаленої роботи.

Віддалена робота стала нашою новою реальністю. Саме тому адаптивність, гнучкість та доступ до робочих інструментів з будь-якого місця – надзвичайно потрібні сучасному бізнесу. ІТ сервіс провайдер допомагає в організації віддаленої роботи та міграції в хмару, а також приділяють належну увагу зниженню відповідних ризиків для кібербезпеки. 

4. Оперативне впровадження сучасних технологій

Більшість ІТ сервіс провайдерів є офіційними партнерами відомих компаній-розробників програмного забезпечення, постачальників хмарних послуг та експертів з кібербезпеки. Тому, коли йдеться про консультації щодо вибору найефективніших інструментів, ІТ сервіс провайдер дасть професійну пораду, встановить потрібне ПЗ та навчить вашу команду користуватися новими інструментами. 

На що потрібно звертати увагу під час вибору ІТ сервіс провайдера:

1. Модель та прозорість ціноутворення.

Перше питання, яке ви повинні задати, це скільки та за що саме ви будете платити. Уважно прочитайте угоду, щоб переконатися, що ви точно розумієте, що входить у ціну. Деякі ІТ сервіс провайдери стверджують, що працюють за системою “все включено”, але згодом клієнти отримують рахунки за додаткові послуги.  

2. Сумісність.

Переконайтеся, що платформи, які підтримує постачальник, сумісні з технологіями, які ви використовуєте зараз та тими, на які можете мігрувати в майбутньому. Деякі ІТ сервіс провайдери, наприклад, мають глибокі технічні знання про продукти Apple, але не знайомі з Microsoft або Cisco. 

3. Проактивний підхід.

Професійний ІТ сервіс провайдер завжди обиратиме превентивний підхід – набагато ефективніше виявити та нейтралізувати ризики ще до того, як вони перетворяться на проблему.  

4. Оцінка стану ІТ інфраструктури клієнта та стратегічне планування.

ІТ сервіс провайдери починають співпрацю з комплексної оцінки поточного стану ІТ інфраструктури замовника та стратегічному плануванні на основі отриманих даних. 

Стратегічне ІТ-планування – це передумова успішної роботи вашого бізнесу, тому що сьогодні бути ІТ-конкурентоздатним означає бути конкурентоспроможним в цілому. Переконайтеся, що ваша співпраця з ІТ партнером починається з ІТ-аудиту та розробки стратегії. 

Найкращий ІТ сервіс провайдер буде ставитися до вас як до ділового партнера.

Ви маєте мати спільні цілі. Перш ніж обрати ІТ сервіс провайдера, проведіть дослідження ринку та порівняйте кілька опцій.  

Виникли питання?

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

БЛОГ

Останні статті