fbpx

Плюси та мінуси онлайн знайомств

Онлайн знайомства: плюси та мінуси

У 1959 році пара студентів Стенфордського університету вперше реалізувала прототип онлайн знайомств. За допомогою комп’ютера IBM 650 вони обробили анкети чоловіків і жінок та утворили 49 пар. З того часу індустрія онлайн знайомств значно еволюціонувала, а її прибутки сягнули нечуваних висот. Сьогодні сайти для користувачів, які шукають другу половинку, використовують складні алгоритми для підбору ідеального партнера з мільйонів потенційних кандидатів. Ресурси онлайн-знайомств – це, за своєю сутністю, соціальні мережі в Інтернеті, які залишатимуться популярними у найближчому майбутньому, зокрема через те, що пандемія COVID-19 все ще триває.

Статистика онлайн знайомств.

За даними Statista, у США нараховується близько 30,4 мільйонів користувачів ресурсів віртуальних знайомств, і ця чисельність продовжує зростати. Очікується, що до 2024 року понад 35 мільйонів американців та 277 мільйонів людей у всьому світі вдаватимуться до пошуку партнера для романтичних стосунків через Інтернет.

Як обрати платформу для онлайн знайомств.

Топові сайти знайомств в Інтернеті мають різноманітні функції, що дозволяють користувачам знайти велику кількість потенційно цікавих їм партнерів та не витрачати час на ті побачення, які не мають шансів перетворитися у тривалі стосунки. Якісний сайт знайомств – це інструмент, який допомагає знайти людей, що потенційно можуть сподобатися одне одному, а також захищають від шахраїв та зловмисників. Обирайте такий ресурс, на якому ви почуваєтеся комфортно, і який має достатню кількість учасників для того, щоб ви могли обрати кілька цікавих вам особистостей.

ТОП-3 платформ онлайн знайомств.

За кількістю завантажень за місяць станом на січень 2021 р виглядали наступним чином: 

 • Tinder – 6,44 млн завантажень 
 • Badoo – 3,29 млн 
 • Bumble – 1,8 млн.

Як і будь-що інше, онлайн знайомства мають переваги та недоліки. Розглянемо їх детальніше перед тим, як заглиблюватися у пошуки ідеальної пари в Інтернет просторі. 

«Плюси» онлайн знайомств.

 • Світ онлайн знайомств надзвичайно широкий. 
 • Ви можете зареєструватися та створити власний профіль лише за кілька хвилин. 
 • Сайти та платформи для онлайн знайомств переважно безкоштовні або недорогі. 
 • Ви можете спілкуватися з людьми з дому або з будь-якого зручного вам місця та насолоджуватися простотою онлайн спілкування. 
 • Ви можете познайомитися з людьми з будь-якого куточку планети. 
 • З онлайн-знайомствами легше не сприймати відмову надто близько до серця.  

«Мінуси» онлайн знайомств.

 • Інколи потрібно переглянути велику кількість профілів, щоб знайти цікаву вам людину. 
 • Віртуальне спілкування не є повноцінним замінником особистої зустрічі. 
 • Завжди є ризик потрапити на «гачок» шахраїв. 
 • Побачення деколи може мати елемент ризику. 

Базові правила безпеки.

Отже, як зробити онлайн знайомства максимально безпечними та приємними? Провідні сайти дбають про власну репутацію та ретельно модерують анкети користувачів. Деякі ресурси навіть надають цілодобову онлайн підтримку. Для боротьби з шахраями та спамерами зазвичай використовують технологію шифрування SSL.  

Проте не варто покладатися лише на технічні функції безпеки. Багато чого залежить передовсім від вас. Для першої особистої зустрічі обирайте безпечне громадське місце та не забувайте повідомити принаймні одній особі, якій ви довіряєте, про те, з ким та де саме ви плануєте зустрітися.  

Технології відіграють все більшу роль у нашому повсякденному житті. І зустріч своєї «половинки» через Інтернет – вже не виключення, а звична справа. Не забувайте про основні правила безпеки знайомств в Інтернеті та використовуйте цей чудовий спосіб знайти кохання вашого життя! 

Виникли питання?

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

БЛОГ

Останні статті