fbpx

Кібербезпека
Скажіть НІ кіберзагрозам

Наші системи безпеки забезпечать надійний захист вашим системам у режимі 24/7/365.

Що таке кібербезпека?

Загроза витоків даних у сучасному світі набуває катастрофічних масштабів.

Компанії намагаються тримати руку на пульсі розвитку систем кібербезпеки аби запобігти ризику витоку конфіденційної інформації. Кібербезпека поєднує експертизу провідних світових лідерів у галузі цифрової безпеки з кастомізованою стратегією, надсучасними інструментами та персоніфікованим підходом. Будьте впевнені у надійному захисті ваших даних без зайвих витрат та надмірного ускладнення.

Більшість організацій серйозно замислюються над проблемою захисту даних, але далеко не кожна з них може похвалитися дійсно надійним захистом. Більшість невеликих та середніх бізнесів часто недооцінюють рівень загрози та можливі наслідки потенційних кібератак, що робить їх ще вразливішими та наражає на реальну небезпеку.

ОСОБЛИВОСТІ

Кібербезпека від Klik Ukraine Support

Klik Solutions

Антивірусні системи

Централізовані антивірусні програми, сервери, мобільні пристрої. Найновіші розробки для найнадійнішого захисту вашої мережі.

CLOUD STRATEGY

Захист від хакерських атак

Sophos Intercept ідентифікує програмне забезпечення, що несе загрозу для кінцевих користувачів та серверів. Ізолює «заражених» користувачів та відновлює систему. Надає звіти про джерело загрози, шлях доступу та ступінь пошкодження.

DATA BACKUP

Керовані брандмауери

Встановлення, підтримка та модифікація брандмауерів, моніторинг, аналітика та звітність. Налаштування роботи брандмауерів та фільтрація контенту. Керування версіями та вчасне встановлення оновлень.

HOSTING

SIEM сервіси

SIEM сканує усі дії, пов’язані із доступом в Інтернет на наявність аномалій, звітує до SecureOpsCenter (SOC), та дозволяє вчасно виправити несправності.

APPLICATIONS

Розробка політики безпеки

Аудит ризиків та створення ефективної політики корпоративної безпеки, яка відповідає чинним правовим нормам. Забезпечення усіма необхідними інструментами та проведення тренінгів для персонала.

Microsoft 365 & Azure

Оцінка надійності систем безпеки та ризиків зламу

Щомісячна перевірка стану безпеки IT інфраструктури з метою виявлення слабких місць, що можуть бути використані хакерами. По завершенні оцінки надійності системи безпеки клієнтам надається вичерпний звіт з переліком рекомендацій.

Коли кібербезпека може допомогти?

Кібератаки стають дедалі більш поширеними у сучасному цифровому світі.

Для мінімізації загрози витоків конфіденційної інформації потрібно постійно тримати руку на пульсі та впроваджувати інновації у галузі кібербезпеки. Високі стандарти захисту даних – одна з ключових вимог сьогодення.

Що робить вашу компанію вразливою?

Багато організацій замислюються над проблемою захисту даних, але більшість з них недостатньо захищені. Малі та середні бізнеси помилково недооцінюють рівень загрози, чим наражають себе на ще більшу небезпеку.

Недооцінювання загрози

– Зазвичай про крадіжку чи витік конфіденційної інформації повідомляють великі компанії – вони змушені це робити. Але про кібератаки на малий та середній бізнес ми чуємо значно рідше. Це породжує хибне відчуття безпеки. Невеликі компанії помилково вважають, що вони занадто малі, аби привабити хакерів. Через це помилкове припущення вони не приділяють достатньо уваги питанням безпеки і стають ідеальною мішенню для кіберзлочинців.

Уявно висока вартість

– Ще одна поширена помилка – думати, що надійних захист даних невиправдано дорогий. Малі та середні компанії часто ігнорують витрати на потужне обладнання, консультацію висококваліфікованих експертів з безпеки чи якісне програмне забезпечення. Таким чином вони ризикують, не усвідомлюючи масштабів потенційної загрози. Саме тому 60% малих компанії, що постраждали від кібер-атак, ніколи не відновлюються.

Високий рівень складності

– Більшість малих та середніх компаній вважають існуюче ІТ середовище занадто складним, і не хочуть ще більш ускладнювати його комплексними системами безпеки. Існує думка, що безпека ІТ – настільке нелегке завдання, що його неможливо виконати у простий спосіб. Навіть такі базові поняття як антивірус, захист від хакерських атак, навчання кінцевих споживачів лякають управлінців, з нетехнічною спеціалізацією. Цей страх перед уявною складністю паралізує малі компанії, внаслідок чого вони не приділяють відповідної уваги питанням безпеки.

Швидкий темп

– Методи, які використовують хакери стрімко розвиваються, так само миттєво змінюються й системи ІТ безпеки. Між кіберзлочинцями та спеціалістами з захисту йде постійна боротьба на високих швидкостях. Це виснажує і тому деякі власники малих та середніх бізнесі просто сходять з дистанції.

Підпишіться

ПЕРЕВАГИ

Переваги для клієнтів

Стратегія та політика

Основа безпеки – правильно побудована стратегія.

Ми обговоримо з вами цілі вашої компанії, вимоги до рівня безпеки, галузеві стандарти, потреби та очікування клієнтів для розробки найефективнішої політики забезпечення корпоративної кібербезпеки.

Максимальна безпека

Спочатку ми максимізуємо можливості наявної у вас технології.

Належним чином налаштуємо функції технічного та програмного забезпечення, проведемо необхідні оновлення, оптимізуємо параметри доступу користувачів.

Інструменти нового покоління

Інструменти для забезпечення захисту даних оновлюються практично в режимі реального часу.

Для того, щоб ефективно протистояти загрозам, які постійно мутують. У нашому інструментарії – удосконалені антивірусні системи, брандмауері останнього покоління, 24/7/365 моніторинг стану систем безпеки для виявлення потенційних загроз у режимі реального часу.

Захист персоналу та клієнтів

Майже всі успішні атаки пов’язані з людським фактором.

Керовані сервіси ІТ безпеки від Klik Ukraine Support включають тренінги з питань безпеки для кінцевих користувачів щодо безпечного користування додатками в Інтернеті. Окрім базових знань, ми пропонуємо розширені тренінги, наприклад, присвячені шахрайству в Інтернеті тощо.

Потрібна ІТ підтримка?

Ми вирішуємо ІТ проблеми наших клієнтів швидко та невідкладно

KLIK

Чому Klik Ukraine Support?

Системи безпеки світового класу

Моніторинг безпеки в режимі 24/7/365

Відстеження та усунення загроз безпеці мережі

Швидке реагування

Повна прозорість

Інструменти для зростання вашого бізнесу

ПЕРЕВАГИ

Процес надання послуг складається з наступних етапів:

1 Крок

Оцінювання

Спеціалісти Klik Ukraine Support оцінюють поточний стан ваших бізнес-процесів та технологічних систем

2 Крок

Впровадження

Klik Ukraine Support володіє власними розробками для надійного захисту вашої ІТ екосистеми, а також ми використовуємо віддалені інструменти для підвищення якості обслуговування кінцевих користувачів

3 Крок

Моніторинг

Ми постійно моніторимо ваші системи для забезпечення безперебійного захисту та вдосконалення

4 Крок

Планування

Разом з вами визначаємо, як саме технології можуть допомогти розвитку вашого бізнесу та підвищенню продуктивності

5 Крок

Управління

Наша служба підтримки та чергові інженери постійно на зв’язку з вашою командою і готові миттєво та якісно вирішити будь-які проблеми.

6 Крок

Постійне вдосконалення

Найсучасніші галузеві стандарти – це наш орієнтир. Klik Ukraine Support постійно вдосконалює власні сервіси для комфорту, безпеки та продуктивності наших клієнтів.

ХМАРНІ ПЛАТФОРМИ, ЯКІ МИ ПІДТРИМУЄМО

AWS
google cloud
molnii
azure

F.A.Q.

Поширені Питання

Я представник малого бізнесу. Чи може моя компанія бути мішенню для хакерів?

Статистика свідчить, що хакери досить часто обирають мішенню саме малі компанії через слабкий рівень захисту. У Klik Ukraine Support ми ставимося до питань кібер безпеки надзвичайно серйозно, незалежно від масштабу бізнесу наших клієнтів. Якщо ви хочете дізнатися більше про надійний захист вашої ІТ інфраструктури, напишіть нам infoua@kliksolutions.com.ua

Мої особисті дані потрапили до рук злочинців – що робити в такому випадку?

Якнайшвидше зверніться до професіоналів з кібер безпеки задля мінімізації потенційних ризиків. Питання кібер безпеки у сучасному цифровому світі не можна ігнорувати. Пам’ятайте, що запобігти виникненню проблем легше, ніж нейтралізувати наслідки, тому превентивні заходи – це найкраща тактика для захисту ваших облікових записів та конфіденційної інформації.

Шкідливе програмне забезпечення через електронне листування, як це працює?

Злочинці навмисне створюють такі теми листів, які мають зацікавити потенційну жертву. Тому остерігайтесь та будьте уважними. Понад 90% шкідливого ПЗ у світі надсилається за допомогою електронних листів. Ви або ваші співробітники можуть відкрити лист без злісних намірів, але цим самим нанести фінансової шкоди бізнесу. Тому чи не краще почуватися в безпеці, аніж жаліти про скоєне? Klik Ukraine Support пропонує тренінги для вашого персоналу з використанням симуляцій фішінгових атак, щоб допомогти вам визначити, наскільки уважними є ваші працівники та навчити їх базових правил кібер безпеки.

Чи може простий пароль спричинити витік конфіденційних даних?

69% користувачів у США та Європі у ході опитування визнали, що діляться своїми паролями з колегами для доступу до облікових записів. Але ж поділитися своїм паролем – це все одно, що дати зловмисникам ключ від вхідних дверей. Klik Ukraine Support може допомогти вашому бізнесу оминути такі загрози.