fbpx

Блог Артура: Україна у моїх думках…

Україна у моїх думках

Минулого літа

Я прилетів в Україну для оформлення деяких юридичних документів. Однієї суботи в мене було трохи вільного часу і я вирішив прогулятися Києвом.  

Це був яскравий сонячний день. Дякувати Богові, в мене були з собою сонцезахисні окуляри. Я прихопив американо в улюбленій кав’ярні Aroma Kava, і сів лавку просто посеред Хрещатику. Спостерігаючи за перехожими, я розмірковував про свій зв’язок з цим дивовижним містом, а також з Україною в цілому. Я зрозумів, що це ті самі вулиці, якими колись в молодості ходили мої батьки. Київ – це місто, яке було домом для кількох поколінь моєї родини. З того часу, як я вперше приїхав в Україну, я завжди відчував особливий зв’язок з цією країною. 

Сьогодні

Україна перебуває у стані запеклої війни з Росією. Хоча, я б не називав те, що відбувається, війною. Це підла одностороння атака, результат багаторічної брехні та наклепів. 

Зараз Україна бореться за своє майбутнє, як демократична європейська держава. Особисто для мене – це надзвичайно складний час. Як все це взагалі можливе? Я хотів би, щоб все це було просто нічним жахіттям, яке зникає після пробудження. 

Обидва мої діди загинули під час Другої світової війни. Вони воювали за Радянський Союз. Інші члени моєї родини також пожертвували власним життям заради захисту Батьківщини. В мене немає жодних сумнівів: якби вони зараз були живі, вони б не терпіли несправедливості, що відбувається сьогодні. Як світ допускає таке? Я молюся, щоб це жахіття якомога скоріше закінчилося. 

Але як допомогти невинним людям

Які постраждали внаслідок цієї трагедії? Я особисто мав зробити усе можливе для допомоги. Разом з іншими бізнес-лідерами ми нещодавно створили некомерційну організацію Global Operations Group Ukraine Aid. Основною її метою є оперативне надання коштів і гуманітарної допомоги тим, хто цього найбільше потребує просто зараз.  

Лише за перші два тижні роботи GOGUkraineAid зібрала понад $40 000 доларів США та чотири великі вантажівки гуманітарної допомоги. Половина пожертв – одяг, медикаменти та продукти харчування, вже доставлені до Польщі та роздаються біженцям, які перетинають кордон.  

GOGUkraineAid співпрацює з державними установами України, такими як Укрпошта та кількома благодійними організаціями, які допомагають доставляти допомогу не лише до українсько-польського кордону, а й безпосередньо в українські міста та селища, де наша допомога вкрай потрібна. 

Що далі?

Ми продовжуватимемо збирати пожертви та гуманітарну допомогу, адже нам надходить чимало запитів, приміром, на ліки та медичні товари. Інші організації також звертаються до GOGUkraineAid з проханням допомогти з логістикою. Доставляти допомогу в умовах воєнних дій – це надважка та небезпечна справа. Ми вдячні усім, хто докладає зусиль, не залишається осторонь. Ми пишаємося результатами спільних наших спільних дій. Ми не припиняємо наполегливо працювати. Україні зараз надзвичайно потрібна наша допомога. 

Сподіваюся, що я дуже скоро зможу повернутися в прекрасну мирну Україну. Я сподіваюся знов побачити дорогих мені людей. Сподіваюся дуже скоро зустрітися з командою KlikUkraine. Я сподіваюся пити американо на тій самій лавці на Хрещатику. Я сподіваюся, що й надалі накопичуватиму дивовижні емоції та спогади, пов’язані з Україною. Це неодмінно станеться зовсім скоро.  

Ми молимося за вільну незалежну Україну. І ми не зупинимося, поки це не стане реальністю.

Слава Україні!

Для отримання актуальної інформації, будь-ласка, слідкуйте за оновленнями на нашому веб-сайті 

Виникли питання?

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

БЛОГ

Останні статті