fbpx

Наші кейси

Повна ІТ підтримка для компанії – дистриб’ютора продуктів харчування

Велика компанія-дистрибутор молочної продукції зазнала хакерської атаки та звернулася по допомогу до Klik Solutions. Ми перевірили роботу всіх систем та налагодили їх таким чином, щоб мінімізувати ризик повторення подібних випадків в майбутньому. Приємно вражені якістю та темпами виконання робіт, наші клієнти вирішили розширити співпрацю та замовили комплексне ІТ обслуговування від Klik Solutions. З того часу ця компанія є одним із найбільших наших постійних клієнтів.

Дізнатися більше

Комплексна ІТ підтримка для будівельної компанії

Партнерство Klik Solutions та міжнародної будівельної компанії розпочалося з надання ІТ підтримки кільком їхнім проєктам. Переконавшись у тому, що сильна технічна експертиза наших співробітників допомагає значно оптимізувати витрати, вони вирішили розширити співпрацю з Klik Solutions. Це допомогло їм вдало протистояти нещодавній спробі кібератаки на підприємство.

Дізнатися більше

Комплексне ІТ обслуговування офісу юридичної фірми

Велика адвокатська контора в Балтиморі (США) зазнала проблем щодо співпраці з IT сервіс провайдером. Вони не були задоволені якістю моніторингу та скаржилися на дуже повільне реагування на запити та повідомлення про технічні проблеми. Спеціалісти Klik Solutions взялися до експертної перевірки та налагодили ефективну роботу.

Дізнатися більше

Комплексна ІТ підтримка некомерційної організації

Неприбуткова організація, яка підтримує людей з обмеженими фізичними можливостями, не була задоволена рівнем послуг, які надавав їх ІТ сервіс провайдер. Вони повільно реагували на запити та не дотримувалися норм чинного законодавства щодо укладення договорів про партнерство. Залучення Klik Solutions допомогло суттєво оптимізувати витрати та продовжити ефективно робити добру справу.

Дізнатися більше