fbpx

ІТ інфраструктура
та сервіси

Уявіть, що ви маєте необмежені можливості для розширення обріїв вашого бізнесу. ІТ послуги від Klik Ukraine Support – це вдале поєднання високого професіоналізму нашої команди з передовими технологіями. Ви отримуєте першокласний сервіс та заощаджуєте одночасно.

Висококласна ІТ експертиза за помірними цінами Комплексна ІТ підтримка від Klik Ukraine Support – це не лише набір технічних рішень, інструментів та інженерних послуг. Це креативно розроблена система, яка найповніше відповідає потребам вашого бізнесу та драйвить його розвиток. Бізнес-експертиза плюс висококласна технічна підготовка забезпечує сервіс преміального рівня для вас і вашої команди. Комплексний підхід дозволяє нашим клієнтам значно оптимізувати бюджет на IT підтримку та не витрачати кошти на непотрібні послуги.
Наші цілі: Позитивний досвід Вражайте колег та клієнтів. Вражайте колег та клієнтів. Надихайте команду на нові досягнення. Впровадження інновацій Використовуйте нові інструменти для підвищення продуктивності. Мінімізація витрат на IT Отримуйте преміальний сервіс за доступною ціною.

Надання та обслуговування ІТ інфраструктури та сервісів

Якісна ІТ підтримка відіграє значну роль у розвитку будь-якої компанії, підвищення її конкурентоспроможності, задоволення клієнтів та залучення талантів до команди.

Отже, технології є важливими компонентами успішного бізнесу, а значить керування ІТ складовою є важливою передумовою загального успіху. ІТ послуги від Klik Ukraine Support – це надихаюча трансформація вашого бізнесу та вибуховий ріст можливостей.

Наша технічна команда інтегрується у структуру компанії клієнта, забезпечуючи ІТ підтримку «зсередини». Довіривши нам технічну сторону бізнесу, ви матимете можливість спокійно зосередиться на задачах вищого порядку.

ОСОБЛИВОСТІ

IT інфраструктура та сервіси

IT Leadership

IT лідерство

Якісне управління технологіями для всебічного розкриття потенціалу вашої організації. Ми говоримо вашою мовою, навіть якщо ви не володієте мовою ІТ.
24X7 IT Support

ІТ підтримка 24X7

Гарантована цілодобова підтримка і безкомпромісна якість – це наш девіз. Будьте впевнені, що досвідчені ІТ спеціалісти Klik Ukraine Support швидко відреагують на будь-яку ситуацію та усунуть всі проблеми.
24X7 High Performance

Висока продуктивність 24Х7

Ми оптимізуємо людські ресурси завдяки грамотному використанню технологій. Досвід побудови процесів та низка спеціалізованих інструментів дозволяють підтримувати, захищати та розкривати справжній потенціал вашого програмного забезпечення.
Security

Безпека

Захистить свою компанію, співробітників та клієнтів. Цілісний, досконалий підхід до питань безпеки включає в себе розширений захист ваших технологій, а також тренінги з кібербезпеки для ваших співробітників та клієнтів.
Positive Impact

Позитивний вплив

Ми позитивно впливаємо на ваших колег та клієнтів. Досвід співпраці з такими глобальними корпораціями, як Unilever, Google, Toyota, підтверджує, що ми знаємо людей не гірше, ніж технології.
Cost Effective

Оптимізація витрат

Увага до найменших деталей може суттєво заощадити бюджет. Ми візьмемо на себе турботу про технічне забезпечення вашого бізнесу, допоможемо підібрати постачальників із найкращим співвідношенням ціни і якості та оптимізуємо витрати на передплату ІТ сервісів.

Коли ІТ сервіс провайдер стане в нагоді?

ІТ інфраструктура та сервіси – це команда спеціалістів, інтегрована до вашої компанії.

Ви отримуєте повноцінну службу підтримки та інженерні послуги під керуванням досвідчених спеціалістів. Ви можете повністю зосередитись на розвитку бізнесу, поклавшись на надійну технічну підтримку від команди професіоналів Klik Ukraine Support.

Підпишіться

ПЕРЕВАГИ

Переваги для клієнтів

Команда професіоналів – “під ключ”

Вам не потрібно підбирати, працевлаштовувати та навчати технічну команду. Найкращі спеціалісти служби підтримки та група досвідчених інженерів – у вашому розпорядженні.

Консультації кваліфікованих спеціалістів

Ви маєте змогу отримати кваліфіковану консультацію від нашої команди з будь-яких питань, що стосуються технологій, ІТ підтримки вашого зростаючого бізнесу та оцінку ваших потреб у перспективі.

Ефективне використання коштів

Ваші гроші працюють ефективніше. У співпраці з провайдером ІТ сервісів ви отримуєте більше ресурсів для вашої компанії, за ті самі гроші, які ви би витратили на функціонування власного ІТ відділу.

Гарантована кібербезпека

Хакери не зможуть завдати удару вашому бізнесу, якщо ви довірите питання кібербезпеки провайдеру ІТ сервісів, у розпорядженні якого найновіші досягнення індустрії та найсвіжіші технології.

Оптимізація робочого часу

Ваша команда може максимально ефективно використовувати робочі години, а спеціалісти технічної підтримки проводитимуть регулярне оновлення ІТ системи в нічний час. Ви не помітите процес, але оціните результат.

Більше ресурсів для розвитку бізнесу

Використовуйте кошти більш ефективно: гроші, заощаджені завдяки співпраці з ІТ сервіс провайдером, ви можете реінвестувати у власний бізнес.

Потрібна ІТ підтримка?

Ми вирішуємо ІТ проблеми наших клієнтів швидко та невідкладно

KLIK

Чому Klik Ukraine Support?

Підтримка 24/7/365 у будь-якій країні світу Швидке реагування
Миттєве рішення технічних проблем Повна прозорість
Надійний захист та цілковита безпека Інструменти для зростання вашого бізнесу

ПАКЕТИ ПОСЛУГ

Виберіть ваш персональний пакет

Klik UA Silver Basic Klik UA Gold Proffessional Klik UA Gold Advanced Enterprise
Обслуговування ІТ інфраструктури та сервісів (ПК користувача, Сервер, Мережеве обладнання)
Керування та встановлення оновлень для Windows систем
Необмежена віддалена підтримка запитів (Інженери рівнів 1 та 3)
Зниження тарифів на підтримку в офісі замовника та проектну підтримку (Інженери рівнів 1 та 3))
Сервіс централізованого управління Антиспам Опційно
Сервіс централізованого встановлення та управління Антивірусом Опційно Опційно
Резервне копіювання даних локально та у хмарне сховище Опційно Опційно
Необмежений доступ до Служби підтримки (Help Desk)
Управління обладнанням та програмним забезпеченням
Управління додатками
Консультації директора з інформаційних технологій
Управління постачальниками та активами

ПЕРЕВАГИ

Процес надання послуг складається з наступних етапів:

1 Крок
Оцінювання Спеціалісти Klik Ukraine Support оцінюють поточний стан ваших бізнес-процесів та технологічних систем
2 Крок
Аналіз На основі отриманої інформації ми складаємо індивідуальний план ІТ підтримки з урахуванням унікальних вимог кожного клієнта
3 Крок
Початок роботи Детальний план дозволить нашим клієнтам отримувати максимум від співпраці
4 Крок
Впровадження Klik Ukraine Support володіє власними розробками для надійного захисту вашої ІТ екосистеми, а також ми використовуємо віддалені інструменти для підвищення якості обслуговування кінцевих користувачів
5 Крок
Моніторинг Ми постійно моніторимо ваші системи для забезпечення безперебійного захисту та вдосконалення
6 Крок
Планування Разом з вами визначаємо, як саме технології можуть допомогти розвитку вашого бізнесу та підвищенню продуктивності
7 Крок
Управління Наша служба підтримки та чергові інженери постійно на зв’язку з вашою командою і готові миттєво та якісно вирішити будь-які проблеми.
8 Крок
Постійне вдосконалення Найсучасніші галузеві стандарти – це наш орієнтир. Klik Ukraine Support постійно вдосконалює власні сервіси для комфорту, безпеки та продуктивності наших клієнтів.

ХМАРНІ ПЛАТФОРМИ, ЯКІ МИ ПІДТРИМУЄМО

AWS
google cloud
molnii
azure

F.A.Q.

Поширені Питання

Чому мені варто обрати сервіс провайдера?

Наша мета – забезпечувати чудовий ІТ досвід кожному клієнту. Це наше кредо з першого дня заснування компанії, яким ми завжди керуємося в роботі.

Чи можна звернутися до Служби Підтримки у неробочий час?

Ми пропонуємо підтримку в режимі 24x7x365 та працюємо у різних часових поясах, тому ваш бізнес – завжди під надійним захистом.

Чому компаніям потрібне незалежне ІТ оцінювання?

Коли ми розпочинаємо працювати з новим клієнтом – малим чи середнім бізнесом – першим кроком завжди є проведення незалежного оцінювання наявної ІТ інфраструктури та середовища. Це необхідна передумова для надання ефективних ІТ послуг. Адже потрібно врахувати усі деталі, виявити слабкі місця у кібер безпеці, обговорити пріоритети й довгострокові цілі клієнта. Отримайте пропозицію щодо оцінювання вашої інфраструктури ТУТ. Не відкладайте важливе на потім.

Якою технічною експертизою володіє ваша Служба Підтримки?

Наша технічна команда сертифікована з різних технологій. Фахівці компанії регулярно проходять тренінги та сертифікації від наших партнерів Microsoft, Veeam, Sophos. Наші експерти прагнуть досконалості та приділяють багато уваги навчанню та опануванню нових технологій.