fbpx

Історія засновників

“Треба знати минуле, щоб зрозуміти сьогодення“ 

“Треба знати минуле, щоб зрозуміти сьогодення“ 

Я – Артур Ольшанський, CEO компанії Klik Solutions, ІТ сервіс провайдера зі штаб-квартирою в Балтиморі (США) та кількома офісами на європейському континенті. Історія нашої компанії розпочалася у 2012 році, коли ми з моїм діловим партнером Нілом Константулосом заснували Federal Hill Solutions – компанію, яка спеціалізувалася на рішеннях для резервного копіювання даних та забезпеченні безперервної операційної діяльності бізнесу. Наша компанія швидко зростала і те, що розпочиналося, як місцевий бізнес, з часом перетворилося на інтернаціональну компанію, яка надає розширений спектр ІТ послуг клієнтам по цілому світі. Таким був початок Klik Solutions.

Історія Klik – це не збіг сприятливих обставин. Це історія видатних людей – відчайдушних мрійників, невиправних оптимістів, працьовитих професіоналів, які зуміли досягти успіху, незважаючи на труднощі та виклики, з якими їм довелося стикнутися.  Ми з Нілом познайомилися, коли разом працювали в ІТ-компанії, яка надавала послуги з резервного копіювання даних та захисту ІТ інфраструктури. Наша пристрасть до технологій, досвід роботи у цій галузі та розуміння потреб ринку, помножені на підприємницький дух згодом призвели до народження простої, але амбітної бізнес-ідеї.

Нашою метою було створення ІТ компанії, в центрі уваги якої – інтереси клієнтів та надання їм дійсно чудового ІТ досвіду. В нас було знання ринку, ентузіазм та пара старих ноутбуків, які навіть не працювали без постійного підключення до електромережі. Так усе починалося.  Сьогодні ми фокусуємося на побудові довгострокових відносин з нашими замовниками. Саме тому ми постійно кидаємо виклик усталеній ідеї про те, що ІТ – це лише «про технології». Для нас позитивний клієнтський досвід завжди був і залишатиметься на першому місці. Такий підхід у поєднанні з висококласною технічною експертизою дає дійсно чудові результати.

Мій бізнес-партнер Ніл каже: «Ми інтегруємо нашу команду з 60 ІТ професіоналів в компанію клієнта, як її невід’ємну частину: це ефективне і потужне рішення!» 

Я вважаю, що однією з ключових складових формули успіху є відповідальність. Як власник бізнесу, ви маєте нести відповідальність за якість послуг, задоволення клієнтів та свою команду. Саме тому, відкриття власного бізнесу – справа не легка. Щоправда, й дуже захоплива!

 

Наші подальші плани

Наші подальші плани

Ми фокусуємося на розширенні спектру ІТ сервісів, які Klik надає клієнтам, та забезпеченні стабільно високого рівня якості наших послуг. Ми будуємо довгострокові партнерські відносини, які базується на прозорості, неупередженості та висококласній експертизі. Наша компанія продовжує зростати, бути інноваційною, завойовувати нові сегменти ринку. В центрі нашої уваги – задоволення потреб клієнтів. Ми робимо усе можливе ( і навіть трохи більше) для того, щоб вони почувалися цілком задоволеними та впевненими в ефективності нашої співпраці.

Наша місія 

Наша місія 

Ми інтегруємо нашу команду ІТ експертів в компанію клієнта для того, щоб краще зрозуміти нюанси бізнесу та унікальні потреби кожного нашого замовника. Наш підхід – це побудова довгострокових партнерських відносин, заснованих на довірі, прозорості та співпраці заради успіху.