fbpx

Хмарна трансформація
послуги з розробки

Klik Ukraine Support встановлює нові стандарти адаптації хмарних рішень до потреб компаній

Що таке Хмарна Трансформація?

Усі ми давно використовуємо хмарні технології, але часом навіть не усвідомлюємо цього.

Електронне листування, бізнес додатки у галузі HR та організації роботи команд, фінансові сервіси, онлайн торгівля – все це працює у хмарі. Klik Ukraine Support пропонує новий підхід до роботи з Сloud, як сертифікований провайдер хмарних рішень.

Хмарні рішення відкривають нові горизонти для вашого бізнесу

Cloud – це можливість використовувати складні рішення, які раніше були недоступними малому те середньому бізнесу.

У партнерстві з Klik Ukraine Support ваше уявлення про роботу в хмарі стане реальністю.

 

Ми є партнерами найвідоміших Cloud провайдерів та тісно співпрацюємо з їх технічними командами та експертами світового рівня із хмарної підтримки.

Ми пропонуємо хмарні рішення будь-якого рівня складності та персональну підтримку бізнесів будь-якого масштабу.

ОСОБЛИВОСТІ

Хмарні рішення, які ми пропонуємо

Klik Solutions

Постачальник хмарних послуг

Klik Ukraine Support – це більше, ніж провайдер хмарних рішень.

Наші експерти спроектували та розробили власну платформу Molnii Cloud (www.molnii.com). Ми надаємо технічну підтримку нашим клієнтам у режимі 24*7.

CLOUD STRATEGY

Хмарна стратегія

Ми створюємо ідеальне технічне середовище для вас!

Наші експерти з хмарних рішень розробляють та впроваджують унікальну стратегію для кожного з клієнтів, інтегруючи приватні, загальні, гібридні та мультихмарні рішення.

DATA BACKUP

Резервне копіювання даних

Критично важливий елемент захисту даних.

Ми використовуємо набір ефективних інструментів та численні рішення, які допоможуть надійно захистити вашу інформацію в режимі 24×7.

HOSTING

Хостинг

Користуйтеся безпечною та ефективною інфраструктурою без значних витрат.

Хмарні центри обробки даних постійно оновлюють та покращують інфраструктуру, розгортають нові системи безпеки та роблять зберігання даних ще зручнішим та доступнішим.

APPLICATIONS

Додатки

Ми забезпечуємо повну підтримку додатків, необхідних вашому бізнесу.

Незалежно від того, чи розміщені вони у хмарі Molnii або на будь-якій іншій платформі, ми забезпечимо оптимальну хмарну практику для вашої компанії.

Microsoft 365 & Azure

Microsoft 365 & Azure

Наша компанія пропонує

інтеграцію Microsoft 365.

, зокрема, Outlook, SharePoint тощо, у ваші робочі процеси.

Ми забезпечуємо повний процес управління службами Azure та виконуємо впровадження Microsoft 365 відповідно до ваших специфікацій.

Klik Ukraine Support має статус «золотого» партнера Microsoft з хмарних рішень для малого та середнього бізнесу, включаючи Microsoft 365. Оскільки віддалена робота набуває все більшої популярності, дуже важливо мати у розпорядженні прості та зручні у використанні інструменти для максимальної командної взаємодії навіть на відстані. Microsoft 365 пропонує найкращі у своєму класі додатки Office з потужними хмарними сервісами та розширеною безпекою.

DATA BACKUP

Зберігання

Місце для зберігання даних у хмарі має власну вартість.

Ми розробляємо хмарні рішення з використанням багаторівневого підходу, щоб значно знизити витрати наших клієнтів. Надійне зберігання та захист даних за доступною ціною – до ваших послуг.

HOSTING

Підтримка 24X7

Перехід у хмару передбачає значні зміни.

для комфортного здійснення яких потрібна експертна команда технічної підтримки. Наші спеціалісти пояснять вам, як виглядають та працюють програми для кінцевих користувачів та адаптують потрібні вам інструменти. З нами можливості хмарних рішень стають доступними та зрозумілими.

Коли вам потрібні хмарні технології?

Технології допомагають бізнесу підвищувати продуктивність та покращувати клієнтський досвід.

Правильно реалізовані хмарні рішення – це дивовижна зручність, ефективність та надійність. Хмарні рішення від Klik Ukraine Support гарантують, що ваша компанія отримуватиме максимум користі від використання хмарних сервісів:

 • Висока доступність i продуктивна експлуатація
 • Регулярне оновлення – користуйтеся новішими та кращими версіями
 • Повна підтримка та управління
 • Оплата тільки за те, чим ви користуєтесь
 • Повноцінне масштабування
 • Найактуальніша інфраструктура, високий рівень безпеки та найсвіжіше програмне забезпечення
 • Підвищення продуктивності персональних комп’ютерів та кінцевих точок
 • Мобільність
 • Безпека
 • Аварійне відновлення
 • Мінімум капіталовкладень

Оформити передплату на хмарні рішення легко. Набагато складніше правильно їх розгорнути, максимізувати продуктивність та економічну вигоду, забезпечити безперебійну інтеграцію ІТ середовища тощо.

Klik Ukraine Support надає команду спеціалістів для професійного управління процесом переведення вашого бізнесу на хмарні рішення.

Ми підбираємо оптимальну комбінацію сервісів для задоволення поточних та майбутніх потреб вашого бізнесу.

Значний досвід у розробці стратегій та обізнаність із актуальними тенденціями дозволяє нам визначити, які хмарні рішення максимально відповідають вашим потребам.

Підпишіться

ПЕРЕВАГИ

Переваги для клієнтів

Досвід користувача

Користуючись хмарними рішеннями, потрібно враховувати низку факторів, які можуть впливати на зручність та продуктивність.

Деякі програми містять забагато даних, що ускладнює їх використання. Хмарні версії додатків відображуються дещо інакше, ніж звикли користувачі. Навіть незначна затримка в обробці даних грає велику роль. Усі ці фактори знижують продуктивність. Хмарні рішення від Klik Ukraine Support включають допомогу кваліфікованих експертів, які знаються на хмарних додатках та забезпечать вам плавний перехід до використання хмарних технологій без зайвого стресу.

Вартість та зручність

Вартість, як правило, є ключовим фактором під час прийняття рішення про перехід до хмари, адже вона співставна із витратами на підтримку локального середовища.

Але справжня цінність хмари – це переваги, які вона надає. Кращий доступ до програм підвищує продуктивність. Останні версії додатків, систем безпеки та інфраструктура стають доступними. Просте масштабування. Легше користування. Усе це робить ваш бізнес більш ефективним.

Продуктивність

Додатки, розроблені як хмарні рішення, мають різні вимоги до продуктивності.

Оптимізація продуктивності залежить від параметрів підключення. Ваш надійний провайдер хмарних рішень, Klik Ukraine Support, максимально збільшить ефективність додатків. Завдяки комплексному підходу, ми створимо хмарне рішення “під ключ”, яке дозволить вашій організації оцінити усі переваги хмари.

Простота та надійність

Перехід до хмари – це не просто переміщення даних із фізичних серверів на віртуальні.

Потрібно пересвідчитись, що ваша інформація надійно збережена та, у разі потреби, налаштувати сховище для максимально ефективного та економічно вигідного використання. Обчислювальна потужність, безпека даних та простота їх використання, надійне підключення дуже важливі для ідеального клієнтського досвіду. А наша професійна команда допоможе вам платити тільки за те, чим ви користуєтесь. Klik Ukraine Support – досвідчений та надійний провайдер хмарних рішень.

Потрібна ІТ підтримка?

Ми вирішуємо ІТ проблеми наших клієнтів швидко та невідкладно

KLIK

Чому Klik Ukraine Support?

Експерти допоможуть вам знайти правильне рішення

Підтримка 24/7/365 у будь-якій країні світу

Миттєве рішення технічних проблем

Повна прозорість

Швидке реагування

Інструменти для зростання вашого бізнесу

Надійний захист та цілковита безпека

ПЕРЕВАГИ

Процес надання послуг складається з наступних етапів:

1 Крок

Оцінювання

Спеціалісти Klik Ukraine Support оцінюють поточний стан ваших бізнес-процесів та технологічних систем

2 Крок

Впровадження

Klik Ukraine Support володіє власними розробками для надійного захисту вашої ІТ екосистеми, а також ми використовуємо віддалені інструменти для підвищення якості обслуговування кінцевих користувачів

3 Крок

Моніторинг

Ми постійно моніторимо ваші системи для забезпечення безперебійного захисту та вдосконалення

4 Крок

Планування

Разом з вами визначаємо, як саме технології можуть допомогти розвитку вашого бізнесу та підвищенню продуктивності

5 Крок

Управління

Наша служба підтримки та чергові інженери постійно на зв’язку з вашою командою і готові миттєво та якісно вирішити будь-які проблеми.

6 Крок

Постійне вдосконалення

Найсучасніші галузеві стандарти – це наш орієнтир. Klik Ukraine Support постійно вдосконалює власні сервіси для комфорту, безпеки та продуктивності наших клієнтів.

ХМАРНІ ПЛАТФОРМИ, ЯКІ МИ ПІДТРИМУЄМО

AWS
google cloud
molnii
azure

F.A.Q.

Поширені Питання

Я багато чув про хмарні рішення. Яку користь вони можуть принести моєму бізнесу?

Хмара – це один з напрямів технологій, що розвивається найшвидше. Переваги хмарних рішень сьогодні доступні всім, а не лише великим компаніям, як це було нещодавно. Для бізнесу перехід в хмару означає легше використання додатків, простішу організацію роботи у розподілених командах, можливість облаштувати віддалені робочі місця тощо. Використання хмарних рішень може надати вашому бізнесу відчутну конкурентну перевагу. Хочете переконатися на власному досвіді? Надішліть нам електронного листа на infoua@kliksolutions.com.ua

Яка різниця між резервним копіюванням та резервним копіюванням з використанням хмарних рішень?

Якщо говорити спрощено, резервне копіювання – це копія вашої інформації, яка зберігається у надійному місці поза вашим комп’ютером на випадок, якщо її доведеться відновлювати. Досить часто хмара використовується для зберігання резервних копій у надійно захищеному дата центрі.

Які хмарні технології ви пропонуєте в Києві та у світі?

Ми пропонуємо широкий спектр послуг з імплементації хмарних рішень та цифрової трансформації бізнесу. Klik Ukraine Support є золотим партнером Microsoft у галузі хмарних рішень для малого та середнього бізнесу, зокрема Microsoft 365.

З якими індустріями ви співпрацюєте щодо надання послуг переходу в хмару?

Ми співпрацюємо з широким спектром індустрій. Найбільші наші клієнти представляють галузі охорони здоров’я, юридичну сферу, некомерційні організації, будівельну галузь, виробництво та дистрибуцію продуктів харчування. Ми розробляємо, впроваджуємо та підтримуємо хмарні рішення для підвищення продуктивності їх бізнесу.