fbpx

Плюси та мінуси використання хмарного ПК з Windows 365

Плюси та мінуси використання хмарного ПК з Windows 365

Хоча багато компаній перенесли значну частину робочих операцій у хмару, ключовий компонент офісної роботи залежить від місця знаходження комп’ютерів ваших працівників.  

Більшість компаній, як і раніше, надають перевагу звичайним настільним комп’ютерам та ноутбукам, які дозволяють співробітникам отримувати доступ до необхідного їм програмного забезпечення та використовувати їх як основні робочі станції. 

Проте це може стати проблемою, якщо ви працюєте і в офісі, і вдома: в одному з цих місць ви залишитеся без основного комп’ютера. А це дуже незручно, особливо коли вам потрібно отримати доступ до певних файлів. Технологічні гіганти на кшталт Microsoft вирішили цю проблему: вони пропонують розмістити вашу робочу станцію у хмарі. Це саме те, що нам відомо під назвою Windows 365 Cloud PC. 

Що таке Windows 365?

Windows 365 — це хмарний ПК. Ціла ваша операційна система і все, що в ній зберігається (налаштування, файли, програмне забезпечення тощо), завантажуються на хмарний сервер, а не на жорсткий диск вашого власного пристрою. Згодом ви можете отримати онлайн доступ до нього та інтерфейс завантажиться на будь-який ваш пристрій (настільний комп’ютер, ноутбук, планшет тощо). 

Microsoft’s Windows 365 Cloud-based PC

Як і інші хмарні сервіси, Windows 365 працює за підпискою і має різні пакети. Ось що зараз пропонує Microsoft: 

  • 31 долар США за користувача на місяць: 2 віртуальні ЦП, 4 ГБ ОЗУ, 128 ГБ сховища. 
  • 41 долар США за користувача на місяць: 2 віртуальні ЦП, 8 ГБ ОЗУ, 128 ГБ сховища. 
  • 66 долари США за користувача на місяць: 4 віртуальні ЦП, 16 ГБ ОЗУ, 128 ГБ сховища

Доступ до Windows 365 можна отримати з будь-якого місця та з будь-якого типу пристрою. Ви можете інсталювати програми, персоналізувати свій робочий стіл і робити все те, що ви зазвичай робите на комп’ютері. Основна відмінність у тому, що операційна система комп’ютера тепер розташована у хмарі.  

Плюси Windows 365

Доступ до вашого комп’ютера з будь-якого місця.

Головною перевагою Windows 365 є можливість використовувати свій “основний комп’ютер” незалежно від того, де ви знаходитеся. Це неабияка перевага під час відряджень та подорожей, адже ви можете не турбуватися про можливе пошкодження, загублення або крадіжку ноутбука та, як наслідок, втрату важливих даних. Ваш комп’ютер і файли, як і раніше, надійно зберігаються у хмарі, і ви зможете легко отримати доступ до них з іншого пристрою. 

Ідеально підходить для гібридного формату роботи.

Гібридна робота – це наша нова реальність. Під час пандемії більше співробітників, ніж будь-коли, працювали з дому. Чимало компаній планують зберегти поєднання офісної та віддаленої роботи й надалі.  

74% компаній у США вже перейшли чи невдовзі планують запровадити гібридну модель роботи на постійній основі. 

Хмарний ПК з Windows 365 дозволяє співробітникам працювати з будь-якого зручного місця. 

Підвищена безпека та покращений доступ до адміністрування пристрою.

Коли ваша команд працює віддалено, забезпечення належного оновлення всіх пристроїв може стати проблемою. А що як раптом співробітник звільняється і зберігає багато конфіденційних робочих даних на домашньому комп’ютері? Використання хмарних ПК надає компанії повний контроль над даними та середовищем. Співробітники входять до системи з будь-якого місця, але власне комп’ютер знаходиться в хмарі, що дозволяє легко встановлювати потрібні оновлення та керувати правами доступу. 

Мінуси Windows 365

Ви можете використовувати його лише в Інтернеті.

Головним недоліком хмарного ПК є те, що ви можете використовувати його лише онлайн. У вас не буде доступу до жодних даних, файлів або програм, без підключення до Інтернету. Сьогодні ця проблема перестає бути настільки значною, адже більшість робочих процесів так чи інакше залежить від хмарних додатків. 

Повільне з’єднання негативно впливає на якість та швидкість роботи.

Повільне з’єднання заважатиме вам виконувати роботу: воно не лише сповільнить програми, але й власне хмарний комп’ютер. Існує ризик, що при використанні комп’ютера у хмарі виникатиме затримка, яка негативно відобразиться на робочому процесі.  

Ризик відключення сервісу.

Залежність від постачальника хмарних послуг, в даному випадку Microsoft, підвищує ризики: навіть у великих компаній іноді можуть виникати перебої в роботі, як наслідок і ви не зможете отримати доступ до свого комп’ютера або даних, які на ньому зберігаються. Один зі способів знизити подібні ризики – забезпечити надійне резервне копіювання даних в іншому рішенні для резервного копіювання. 

Чи підходить хмарний ПК для вашого бізнесу?

Загалом, Windows 365 забезпечує компаніям великі переваги. Якщо ж ви не впевнені у якомусь аспекті чи маєте додаткові запитання – зв’яжіться з нами і ми допоможемо вам прийняти правильне рішення. 

Виникли питання?

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

БЛОГ

Останні статті