fbpx

7 порад, які доможуть уникнути витоків інформації до Dark Web

Dark Web

DarkMarket – це найбільший у світі нелегальний торгівельний майданчик у Dark Web. Його регулярно відвідували понад 500 000 користувачів з метою купівлі та продажу підроблених грошей, викрадених даних кредитних карток, анонімних sim-карткок та шкідливого програмного забезпечення. Гарна новина – нещодавно Dark Market було ліквідовано в рамках міжнародної операції, в якій брали участь Німеччина, Австралія, Данія, Україна, Великобританія, США та Молдова.  

Небезпека Dark Web ближча, ніж ми зазвичай собі уявляємо. Але ризики витоку конфіденційної інформації можна знизити, якщо дотримуватися таких семи порад. 

1. Регулярно змінюйте свої паролі. 

Незважаючи на те, що все більше користувачів усвідомлюють масштаби кібер загроз, багато хто з нас не змінює паролі роками. Це величезна помилка, яка може призвести до небажаних наслідків. Пам’ятайте, чим довше ви використовуєте пароль, тим більша ймовірність його зламу. 

2. Використовуйте менеджер паролів.

Національний інститут стандартів і технологій (NIST) рекомендує використовувати принаймні вісім символів у паролях та створювати надійні комбінації за допомогою менеджеру паролів. Крім того, цей інструмент допомагає як створювати надійні паролі, так і отримувати до них доступ, коли вони вам потрібні.

3. Уникайте використання робочої електронної пошти 
для особистих облікових записів. 

Злам може статися будь-коли, і якщо ви використовуєте свою робочу електронну адресу для реєстрації на веб-сайті, ви ризикуєте безпекою цілої корпоративної мережі. Пам’ятайте, через витік ваших облікових даних під загрозою може опинитися безпека цілої компанії, у якій ви працюєте. 

4. Не використовуйте той самий 
пароль для кількох ресурсів. 

Хакери використовують паролі, адреси електронної пошти та імена користувачів, які потрапляють до їх рук, для спроб входу у численні Інтернет ресурси. І досить часто це спрацьовує. Тому не використовуйте ті самі паролі для різних веб-ресурсів та сервісів.  

5. Створіть окрему електронну пошту
для «одноразового» використання. 

Створіть обліковий запис на одному з безкоштовних сервісів, наприклад, Gmail, та використовуйте його для певної послуги. Не вказуйте ваші справжні ім’я та прізвище під час заповнення профілю.  

6. Встановіть багатофакторну авторизацію. 

Це підсилений метод захисту даних, який вимагає більш ніж одного способу автентифікації за допомогою незалежних джерел. Це може бути відбиток пальця, код, надісланий через SMS, розпізнання обличчя тощо. 

7. Зробіть Dark Web Scan

У більшості випадків жертва хакерів навіть не підозрює про витік персональних даних до тих пір, поки не станеться вдала кібер ;атака. Сканування Dark Web дозволяє виявити чи потрапили ваші дані доТемноїмережі. Це дозволяє виграти на час на вжиття заходів безпеки, якщо у цьому є потреба.

Dark Web Scan від Klik Ukraine-це ваш надійний захисник у світі кібер ризиків. Наші експерти допоможуть вам виявити загрози та розробити ефективну стратегію захисту. ТУТ ви можете отримати
 ваш БЕЗКОШТОВНИЙ Dark Web Scan. Довірте свою безпеку професіоналам! 

Виникли питання?

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

БЛОГ

Останні статті