fbpx

Будівництво
будуємо майбутнє разом

Будьте на голову вище конкурентів.

ІТ підтримка для будівельного бізнесу

Успішні проєкти у галузі будівництва вимагають точної координації значної кількості робіт, до виконання яких залучені численні фахівці. ІТ грає у цьому процесі далеко не останню роль. Klik Ukraine Support пропонує всебічну ІТ підтримку в режимі 24*7, надійні інструменти для керування проєктами та експертизу в галузі будівництва. Системи, які працюють злагоджено – це запорука вдалого вирішення усіх актуальних задач.

Kilk Ukraine надає послуги будівельним компаніям, незалежно від їх масштабу. У нашому активі – широкий спектр послуг: від підтримки кінцевих користувачів до кібербезпеки та хмарних рішень. Ми розуміємо специфічні потреби галузі та займаємо проактивну позицію у запобіганні факторам, які можуть негативно впливати на ваш бізнес.

IT for Construction IT for Healthcare

IT підтримка для будівельної галузі

Розгортаємо системи, яких потребує ефективне будівництво

Технології – це ключовий компонент будівельних проєктів, від якого значною мірою залежить успіх бізнесу в цілому. Вдало підібраний набір технологій дозволить вам реалізовувати складні задачі з меншими зусиллями. Також це надасть вам перевагу у майбутньому завдяки гарній репутації у цій високо конкурентній галузі.

ІТ сервіси від Klik Ukraine Support – це можливість адаптувати провідні технології під унікальні потреби вашого бізнесу. Ми надаємо будівельним компаніям можливість використовувати найсучасніші технологічні здобутки для підвищення рентабельності бізнесу.

49481

Закриті квитки

Протягом 2022 року

6272

Налаштовані пристрої

Протягом 2022 року

99.5

Задоволені клієнти

Протягом 2022 року

ПЕРЕВАГИ

Переваги для клієнтів

ІТ інфраструктура, яка відповідає потребам бізнесу

Ми допоможемо вам знайти найкраще технічне рішення для виконання щоденних задач

Оптимізація робочого процесу

Забудьте про неефективність ІТ систем, ми подбаємо про технічний бік вашої роботи, надаючи вам можливість зосередитись на турботі про клієнтів.

Фокус на вашому бізнесі

Проактивна позиція – наше кредо. Ми постійно слідкуємо за тим, щоб усі системи працювали з максимальною продуктивністю, даючи вам можливість зосередитись на професійних задачах.

«Ні» стресу та професійному вигоранню

Ваші ІТ системи – це наша турбота. Ваша команда не страждатиме від стресу чи професійного вигорання, спричиненого або підсиленого постійними технічними проблемами.

Потрібна ІТ підтримка?

Ми вирішуємо ІТ проблеми наших клієнтів швидко та невідкладно

KLIK

Чому Klik Ukraine Support?

Підтримка 24/7/365 у будь-якій країні світу

Швидке реагування

Миттєве рішення технічних проблем

Повна прозорість

Надійний захист та цілковита безпека

Інструменти для зростання вашого бізнесу

ХМАРНІ ПЛАТФОРМИ, ЯКІ МИ ПІДТРИМУЄМО

AWS
google cloud
molnii
azure