fbpx

5 помилок в питаннях кібербезпеки, яких слід уникати в 2021 році

Безпека, кибер безпека

Пандемія підштовхнула нас до докорінної зміни звичного режиму. Потужна цифрова трансформація, масовий перехід до віддаленої роботи, міграція у хмару – все це сприяло зростанню кібер ризиків. У 2021 році надійна кібер безпека має стати одним з найголовніших пріоритетів для будь-якого бізнесу. Причиною 95% вдалих кібер атак, здійснених у 2020 році, стали помилки, допущені самими співробітниками організацій. Ризики можна суттєво знизити, якщо уникати 5 типових помилок у кібер безпеці.

1. Помилково вважати, що хакери не оберуть вас ціллю

Будь-який бізнес, незалежно від масштабу чи індустрії, є потенційною мішенню для кібер злочинців, адже працює з інформацією та оперує персональними даними клієнтів. Доволі часто хакери атакують саме малий та середній бізнес, оскільки саме ці компанії найчастіші слабо захищені.

2. Ігнорувати оновлення програмного забезпечення

Оновлення програмного забезпечення має на меті не ускладнення роботи користувачів, а усунення слабких вразливих місць в програмах та додатках, якими ви користуєтесь. Тому кожного разу, коли ви бачите сповіщення про доступне оновлення, встановіть його, не зволікаючи!

3. Відсутність тренінгів з кібербезпеки

Як ми вже згадували вище, причинами успішних кібер атак найчастіше є помилки працівників. Регулярне проведення тренінгів для співробітників щодо кібер ризиків та методів їх уникнення допоможе захистити вашу ІТ інфраструктуру та запобігти потенційним атакам.

4. Вважати, що кібербезпека – це виключно технічне питання

Кібербезпека – це не лише набір інструментів та програм, спрямованих на захист від хакерів. Це комплексна концепція, яка поєднує персоналізовану стратегію, внутрішню політику компанії з питань безпеки та налагоджені процеси. Технологія – це лише одна зі складових частин. Ви повинні створити цілісну систему, щоб отримати ефективний захист.

5. Не надавати належного значення постійному моніторингу

Профілактичні заходи є наріжним каменем надійного кіберзахисту. Постійний цілодобовий моніторинг необхідний для виявлення будь-якої підозрілої активності та вчасного вжиття заходів. Хакери постійно розробляють вдосконалюють свої злочинні інструменти, але й експерти з кібербезпеки розробляють нові способи захисту. Для тих, хто не спеціалізується у цій галузі, відстеження останніх тенденцій може стати надскладним завданням. Зважаючи на вирішальну роль кібербезпеки, варто делегувати кіберзахист професіоналам. У Klik Solutions ми серйозно ставимося до кібербезпеки. ЗВЕРНІТЬСЯ до нас, ми допоможемо прогнати кібер злочинців з ваших нічних жахіть.

Виникли питання?

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

БЛОГ

Останні статті