fbpx

Як ставити цілі для команди за допомогою Microsoft Viva Goals 

Як ставити цілі для команди за допомогою Microsoft Viva Goals 

Ми часто чуємо терміни «цифрова трансформація» та «співпраця». Але чи правильно ми розуміємо їхнє значення? І що саме вони означають для щоденної операційної діяльності вашого бізнесу? 

Співпраця неможлива без спільних цілей. Якщо відділи у вашій компанії мало взаємодіють між собою, людям важко правильно розставляти пріоритети, а це негативно відображується на продуктивності та може навіть провокувати конфлікти. Незалежно від зусиль, які докладатимуть співробітники, вони все одно рухатимуться у різних напрямах.  

Цифрова трансформація не обмежується використанням технологій для більш ефективного досягнення бізнес-цілей. Це також перехід на діджитальний спосіб ведення справ. Перехід на автоматизовані та синхронізовані інструменти для спільної роботи.  

Компанія Microsoft завжди була в авангарді цифрової трансформації. Її платформа Viva забезпечує якісно новий рівень спільної роботи у розподілених командах. Це досягається за рахунок використання штучного інтелекту, автоматизації, підключення до хмари тощо. 

У цій статті ми розглянемо платформу Microsoft Viva та одну з найновіших її функцій – Viva Goals. Яким чином вона може допомогти вам у досягненні бізнес цілей компанії? Читайте далі.  

Що таке Microsoft Viva? 

Microsoft Viva – це лінійка додатків для співробітників компаній. Вони підключені до платформи Microsoft 365 та до Microsoft Teams. Вони діють, як додаткові компоненти для підсилення цифрової складової вашого бізнесу. Наразі в лінійці Microsoft Viva є сім додатків: 

  • Viva Topics: допомагає компаніям та організаціям систематизувати бази знать та досвід, та забезпечує пошук інформації в базі даних компанії за ключовими словами. 
  • Viva Connections: Створює персоналізовані інтегровані стрічки новин, зо містить важливу інформацію, діалоги, інструменти.  
  • Viva Learning: Консолідує додатки для навчання співробітників та спрощує набуття нових навичок з використанням додатку MS Teams. 
  • Viva Insights: підвищує рівень задоволення співробітників завдяки використанню статистичних даних щодо продуктивності та ритмів роботи.  
  • Viva Sales: Надає корисні рекомендації щодо взаємодії з клієнтами, зменшує потребу у вхідних даних від спеціалістів з продажів. 
  • Viva Engage: Розвиває корпоративну спільноту та сприяє взаємодії і обміну знаннями між співробітниками. 
  • Viva Goals: Допомагає визначати та ставити чіткі бізнес цілі. 

Лінійка Viva розширює поняття про традиційне «програмне забезпечення». Вона інтегрує програмами Microsoft Office і M365, фокусуючись на людях. Корпорація Майкрософт розробила додатки Viva з використанням ШІ, що значно спрощує роботу. 

Що таке Viva Goals? 

Viva Goals — одна з найновіших програм в лінійці Viva від Microsoft. Вона об’єднує команди для того, щоб вони спільно досягали поставлених цілей. Бухгалтери та менеджери з продажів – усі працюють узгоджено, кожен на своїй ділянці.  

Бізнес-лідери можуть розглядати цілі Viva як інструмент комунікації цілей компанії. Загальні цілі можуть бути розбиті на цілі для кожного відділу.

Приміром, ваша корпоративна мета – надавати виняткову клієнтську підтримку. Це загальна ціль. Для окремих структурних підрозділів ця ціль буде сформульована у вигляді конкретних задач. Наприклад, надавати відповідь на запит протягом 8 годин. Це дозволяє вимірювати прогрес.  

Ключові переваги, які надає користування Viva Goals. 

  • Ціла команда злагоджено працює над досягненням спільних цілей 

Viva Goals дозволяє сформулювати цілі компанії у зрозумілому форматі: від загального до конкретного. Результати роботи кожного співробітника безпосередньо пов’язані з глобальними цілями компанії. Завдяки поінформованості та чіткому розумінню задач кожного спільна робота значно полегшується . 

  • Дозволяє сфокусуватися на цілях 

Viva інтегрується з іншими програмами M365, що полегшує збір статистичних даних. Ці відомості допомагають бізнес лідерам отримувати повну картину про прогрес у досягненні цілей. Співробітники залишаються зосередженими на цілях, тому, що вони пов’язані з їхніми щоденними робочими задачами. З лозунгів цілі перетворюються на щоденну рутину. 

  • Інтеграція з Teams та M365 

Інтеграція з Teams дозволяє постійно тримати цілі в полі зору. Співробітники отримують відзнаки за досягнення цілей на місцях та вклад у глобальний розвиток компанії. Завдяки цьому підвищується залученість. Статистика зберігається в інструментах, які команда використовує для щоденної роботи.  

Як розпочати працювати з Viva Goals? 

Якщо ви бажаєте розпочати працювати з Viva Goals та додати цей інструмент до вашого M365 плану, це коштуватиме $6.00 на місяць за користувача. Повний пакет додатків Viva коштує $9.00 на місяць за користувача. 

Маєте запитання щодо Microsoft 365 або Viva Goals? 

Цифрова трансформація за допомогою таких інструментів, як Microsoft Viva, необхідна вашому бізнесу, якщо ви хочете залишатися конкурентоспроможним. Старі методи роботи залишилися в минулому. Настав час хмарних рішень, штучного інтелекту та машинного навчання. Ми допоможемо вам зорієнтуватися в цифровій реальності. Зв’яжіться з нами та замовте експерту консультація просто зараз. 

Виникли питання?

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

БЛОГ

Останні статті