fbpx

Чому потрібно подбати про захист даних, використовуючи Microsoft 365

Microsoft 365 data protection

Напевно у світі не існує людини, яка б не чула про Microsoft Office. Усі, без винятку, компанії використовують його продукти: електронну пошту, текстові редактори, електронні таблиці тощо.

Чому ж Microsoft Office здобув таку шалену популярність?

Спрощення робочого процесу 

У Microsoft Office ви зможете знайти повний набір інструментів для успішного ведення бізнесу.

Підвищення власної продуктивності 

Microsoft Office дає змогу якнайкраще організувати робочий процес та забезпечує легкий доступ до потрібних файлів, а це, в свою чергу, дозволяє виконувати всі задачі вчасно та без стресу.

Креативний підхід до рутинних задач 

Широкий вибір додатків дає простір для креативу. Ви можете адаптувати робочі інструменти під потреби кожного конкретного проєкту та застосовувати інноваційний підхід до виконання робочих задач. Наприклад, спробуйте White Board у Teams або відстежуйте власний прогрес за допомогою трекеру в Planner.

Зі збільшенням проникнення Інтернету в повсякденне життя та появою нових форматів роботи Microsoft представила Office 365, який згодом було перейменовано на Microsoft 365. Це набір добре знайомих користувачам інструментів, який зберігається у хмарі та доступний за передплатою. Завдяки очевидним перевагам, таким як можливість працювати з будь-якої локації та мати доступ до даних звідусіль у будь-який час, це рішення обирає все більше компаній.

Чи забезпечує Microsoft 365 захист даних? 

Переваги Microsoft 365 ми вже перерахували, але як щодо безпеки даних? Насправді система не забезпечує повний захист вашої інформації. Незважаючи на те, що ви отримуєте фізичний захист на рівні інфраструктури, програм та додатків, вам все одно потрібно подбати про безпеку інформації самостійно. Адже ви не застраховані від втрати даних внаслідок технічних несправностей, хакерських атак або форс-мажорних обставин. Комбінована модель кібербезпеки передбачає вашу персональну відповідальність за захист конфіденційної бізнес інформації від внутрішніх порушень або зовнішніх загроз.

Для впевненості в тому, що важлива інформація не буде втрачена, ви можете самостійно налаштувати графік резервного копіювання та зберігати копії у надійному місці. Співпраця з ІТ сервіс провайдером може суттєво спростити цю задачу. Ми знаємо, як захистити ваші дані від зникнення та пошкоджень.

Напишіть нам на infoua@kliksolutions.com.ua та отримайте детальну консультацію.

Виникли питання?

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

БЛОГ

Останні статті