fbpx

Як працює ІТ сервіс провайдер у різних країнах

Managed Services Provider

Офіси Klik Solutions розташовані у трьох країнах світу: штаб-квартира компанії знаходиться у Балтиморі (Меріленд, США), а представництва – в Амстердамі (Нідерланди) та Києві (Україна). Оскільки надання комплексних ІТ послуг – відносно новий напрям бізнесу, ми вирішили порівняти рівень обізнаності про роботу ІТ сервіс провайдерів у різних країнах. Ми поставили одні й ті самі питання нашим командам у Сполучених Штатах та Україні та ось які відповіді отримали.

1. Чи розуміють люди, що таке ІТ сервіс провайдер?

США

  • ІТ сервіс провайдери працюють на нашому ринку вже близько 12-13 років, тому ця концепція не є новою для потенційних клієнтів. Але, в цей же час, чимало представників малого бізнесу недооцінюють власні потреби у професійних ІТ послугах. Вони не розуміють того, що ІТ системи, як і будь-які інші, потребують постійного обслуговування, захисту та оновлення. Однак, із збільшенням ризиків кібер атак, все більше компаній звертаються до професіоналів. З часом бізнес розуміє, що співпраця з ІТ сервіс провайдерами більш вигідна у довгостроковій перспективі.

Україна

  • В Україні практика користування послугами ІТ сервіс провайдерів ще не є поширеною. Переважна більшість компаній наймає ІТ спеціаліста в штат та, відповідно, отримує обмежений набір послуг часто не найвищої якості. Адже одна людина має досить лімітований ресурс. Але з часом обізнаність про послуги ІТ сервіс провайдерів підвищується та власники бізнесу, ймовірно, скоро усвідомлять важливість співпраці з професіоналами.

2. Які існують хибні уявлення про ІТ сервіс провайдерів?   

США

  • Однією з найпоширеніших помилок є хибне уявлення про високу вартість послуг та її невідповідність перевагам, які отримує компанія-клієнт. Багато людей вважає послуги ІТ сервіс провайдерів дорогими. Але насправді така співпраця дешевша, аніж утримання ІТ спеціалістів у штаті. Більше того, один працівник фізично не може виконати такий самий обсяг роботи, як ціла команда досвідчених технічних експертів.

Україна

  • Переважна більшість власників бізнесу помилково вважає, що технології не здатні позитивно вплинути на бізнес. Більшість компаній не розуміє переваг залучення ІТ команда до налагодження робочого процесу, а деякі вважають, що інвестування в ІТ є марнотратством та вкладають гроші в те, що приносить прибуток у короткостроковій перспективі. Їм бракує розуміння того, що без належної інфраструктури важко розвивати та масштабувати бізнес.

3. Як ІТ сервіс провайдери можуть допомогти бізнесу?  

США

  • Багато малих та середніх компаній вважають, що їхнім бізнесом не зацікавляться хакери, але статистика свідчить, що вони помиляються. ІТ сервіс провайдер допомагає надійно захистити бізнес від кібер атак. До того ж співпраця з ІТ сервіс провайдером підвищує ефективність використання технологій та інструментів, оскільки ми ретельно підбираємо рішення під потреби та задачі кожного клієнта.

Україна

  • Співпраця з ІТ сервіс провайдерами – це майбутнє для компаній, у яких немає відповідних ресурсів для створення повноцінного ІТ відділу у власній структурі. ІТ сервіс провайдер допомагає організувати та налаштувати ІТ інфраструктуру й забезпечувати належну підтримку, надаючи команді можливість сфокусуватися на розвитку бізнесу та глобальних задачах. Тобто, ІТ сервіс провайдер бере на себе рутинні завдання та дає компанії можливість зростати.

4. Які перспективи розвитку ІТ сервіс провайдерів? 

США

  • • Люди почати працювати віддалено ще до пандемії COVID-19, відповідно, попит на хмарні технології почав стрімко зростати ще кілька років тому. Зараз цей тренд набув ще більшого поширення, компанії масово облаштовують віддалені робочі місця, а, отже, ми прогнозуємо підвищення попиту на послуги ІТ сервіс провайдерів.

Україна

  • Багато в чому зацікавленість у послугах ІТ сервіс провайдерів залежить від економічної ситуації в країні. В часи стабільності компанії демонструють більшу відкритість до використання нових сервісів.

Незважаючи на суттєву різницю у сприйнятті ІТ сервіс провайдерів у двох країнах, важко ігнорувати вигоду, яку бізнес отримує від співпраці з професійним постачальником ІТ послуг.

Якщо вам потрібна консультація з питань ІТ, зв’яжіться з нами та отримайте безкоштовну пропозицію.

Ми працюємо для вас!

Виникли питання?

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

БЛОГ

Останні статті