fbpx

Чому кібербезпека надзвичайно важлива для фінансових установ

Financial Cyber Attacks

Фінансова галузь є дуже привабливою мішенню для кіберзлочинців. Кібератаки у цій галузі, як правило, наносять суттєві збитки. Так, наприклад, Центральний банк Бангладеш у 2016 році втратив понад $100 млн внаслідок нападу хакерів, того ж року вдала кібератака коштувала Центробанку Російської Федерації $31 млн. З кожним роком ризики лише зростають, а отже потреба у надійній кібербезпеці стає критично важливою для фінансової галузі.

Як атаки хакерів можуть зашкодити вашому бізнесу?

1. Потенційні збитки сягають половини прибутку

Згідно з даними Міжнародного валютного фонду, банки втрачають від 9% до 50% прибутку внаслідок кібератак.

2. Шкода не обмежується рамками лише однієї установи

Фінансовій галузі притаманні міцні взаємозв’язки між компаніями, залучення третіх сторін та партнерів, а отже шкода, завдана одній з ланок цього ланцюга може негативно відобразитися на інших учасниках бізнес процесів.

3. Знищення професійної репутації

Вдалі кібератаки на фінансовий сектор завдають гравцям ринка значної репутаційної шкоди. За даними опитування, проведеного One Poll, 86% респондентів зазначили, що вони не вестимуть бізнес з фінансовими організаціями, які не змогли протистояти хакерським атакам.

4. Кібератаки можуть мати фатальні наслідки для бізнесу

Кіберзлочинці атакують як великі та середні, так і малі компанії. Причому для останніх наслідки вдалих нападів можуть стати непоправними. Малі компанії, як правило, є легкою здобиччю для хакерів, оскільки не мають відповідних систем захисту. Отже, їх бізнес легко паралізувати та знищити.

Кібербезпека важлива для усіх компаній, але, порівняно з іншими галузями, фінансові установи несуть вищі ризики, оскільки оперують великими коштами. Як захистити свій бізнес та почуватися впевненіше? Довірити кібербезпеку професіоналам.

Klik Ukraine Support пропонує комплексні рішення для кібербезпеки та моніторинг ІТ інфраструктури в режимі 24*7. Не дозволяйте хакерам перетворити ваше життя на нічне жахіття. Більше інформації ви можете отримати ТУТ.

Виникли питання?

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

БЛОГ

Останні статті