fbpx

Технологічні тренди-2023 для малих та середніх бізнесів

Технологічні тренди-2023 для малих та середніх бізнесів

2022 рік наближається до завершення, а отже час спробувати спрогнозувати технологічні тренди року прийдешнього для малих та середніх бізнесів. Артур Ольшанський, CEO Klik Solutions, розмірковує про п’ять трендів ІТ світу, на які варто звернути увагу в 2023-му.

Якщо говорити про ключові технологічні тенденції 2023 року, я би виділив 5 основних трендів.

Здебільшого вони пов’язані з оптимізацією витрат на створення та підтримку ІТ інфраструктури компаній та організацій.

Триватиме міграція у хмару та перехід на використання хмарних сховищ.

Колись для розробки та розгортання онлайн додатків потрібно було мати власне обладнання для запуску серверу. Поява та розповсюдження хмарних технологій дозволило «орендувати» серверний простір незалежно від місця знаходження вашого бізнесу або його масштабу. Для того, щоб зробити «хмару» доступною для будь-кого, провайдери хмарних послуг запропонували автоматичне масштабування відповідно до потреб бізнесу, проте вартість такої послуги є досить високою. На мою думку, у 2023 році продовжиться ріст популярності хмарних моделей SaaS (програмне забезпечення як послуга) та PaaS (платформа як послуга). Організації розглядатимуть перехід до безсерверних технологій та поступової відмови від локального обладнання і програмного забезпечення. Все це можна перенести в хмару, зменшуючи витрати та мережу та інфраструктуру. Для малого та середнього бізнесу це дуже вигідне рішення, яке дозволяє інвестувати вивільнені кошти в більш пріоритетні напрями.

See the source image

2. «Просунута» кібербезпека 

Кібербезпека залишається серйозною проблемою для малого та середнього бізнесу, адже чимало компаній ще й досі не можуть похвалитися надійним захистом від хакерських атак. Цілком ймовірно, що скоро виникне потреба в уніфікованому підході до кібербезпеки при управлінні інфраструктурою в локальному середовищі та у хмарі. 

Централізована панель управління, можливість відслідковувати різноманітні окремі продукти в єдиному місці дозволяє як штатним, і зовнішнім ІТ-фахівцям ефективно захищати цифрові активи. Уявіть, що ви IT-спеціаліст та підтримуєте 7 продуктів в рамках ваших керованих послуг. Без централізації ви не зможете надавати високоякісні послуги своїм клієнтам.  

Використання штучного інтелекту відіграватиме значну роль у цій галузі в 2023 році. ШІ стає все більш популярним для всіх видів технологічних рішень, а особливо для захисту кінцевих точок. Застосування ШІ допоможе швидко виявляти спроби кібератак та упереджувати їх. Штучний інтелект автоматично визначає потреби різних технологій та допомагає приймати рішення про те, як їх задовольнити. За допомогою ШІ можна також автоматизувати деякі сервіси для покращення виявлення загроз безпеки та пришвидшення реагування на них.  

3. Потенційна рецесія підштовхне організації до використання технологій як послуги. 

Все, від безпеки до мереж, від кінцевих точок до сховищ входитиме до «пакету керованих послуг», який купуватимуть компанії. Бізнеси вже не хочуть інвестувати в обладнання, перейматися проблемами оновлення ПЗ чи вибору серверів. Вони радше купуватимуть комплексні рішення, розроблені професіоналами.   

4. Аналітика як послуга буде найпопулярнішим товаром. 

Бізнеси починають приділяти все більшу увагу продуктивності, ефективному використанню ресурсів, прибутковості та підвищенню якості обслуговування клієнтів. Для того, щоб приймати правильні рішення, їм потрібна інформація у зручному форматі. Наявність структурованих даних та спроможність зробити висновки на основі цих даних, буде величезною конкурентною перевагою для будь-якого бізнесу. Це особливо актуально для компаній, які практикують гібридний формат роботи і прагнуть досягти максимального рівня продуктивності. 

5. Консолідація – ключ до ефективності. 

Ефективність, у кінцевому підсумку, відіграватиме величезну роль. Це той випадок, коли менше означатиме більше. Спрощення технологічного сліду бізнесу буде ключем до заощадження коштів.  

Новий рік – чудова нагода запровадити нові підходи. Якщо ви зацікавлені у співпраці з провайдером ІТ послуг, поспілкуйтеся з нашими експертами та дізнайтеся, як Klik Solutions допоможе вам більш ефективно використовувати ваші технології в 2023 році. 

Виникли питання?

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

БЛОГ

Останні статті