fbpx

Сім найцікавіших новинок конференції Microsoft Ignite 2022.  

Сім найцікавіших новинок конференції Microsoft Ignite 2022. 

Якщо ви слідкуєте за оновленнями Microsoft, скоріше за все ви чули про щорічну конференцію Microsoft Ignite, на якій компанія презентує свої новинки. Що нового було презентовано в жовтні, на Ignite-2022? 

Головною темою заходу була програма Microsoft Teams. Компанія позиціонує цей віртуальний робочий простір, який обрали понад 280 млн користувачів, як «центральний продукт  Microsoft 365». Лише протягом останнього року Microsoft представила понад 450 нових функцій Teams і продовжує вдосконалювати програму. 

Отже, що ще нового було представлено на  Microsoft Ignite? 

Teams Premium 

Новинка Teams Premium від Microsoft створена з використанням штучного інтелекту. Тепер у вас є власний віртуальний секретар-асистент, який створить для вас нотатки зустрічі, позбавляючи вас необхідності переглядати повний запис.

Якщо ви проводите нараду з міжнародною командою, програма запропонує вам субтитри з перекладом на обрану мову, а нова функція Meeting Guide дозволить налаштувати формат зустрічі відповідно до ваших потреб.  

360-градусна «розумна» камера

SmartVision 60 — це перша «розумна» відеокамера з ракурсом 360 градусів, яка «вміє» визначати доповідача та має функцію розпізнавання людей.

Завдяки SmartVision 60 ваші віртуальні зустрічі стануть набагато подібнішими на реальні. Замість того, щоб просто дивитися на одного учасника, рухома камера створює ефект присутності.  

Компанія Cisco стала сертифікованим партнером Teams Rooms

Гарна новина для поціновувачів продуктів Cisco: Microsoft анонсувала партнерство із що Cisco щодо пристроів для Teams Room. Тепер ви можете проводити зустрічі в Teams, використовуючи обладнання від Cisco. 

Microsoft Places

Microsoft Places – це нове слово в гібридному форматі роботи, програма для управління командою, яка інтегрується з рештою екосистеми Microsoft 365. Як довго існуватиме офісний формат роботи? Пандемія довела, що віддалена робота може бути не менш ефективною. 74% американських компаній вже перейшли, або невдовзі планують перейти на гібридний формат роботи. 

Microsoft Places — це ще один додаток, за допомогою якого Microsoft полегшує перехід до гібридного офісу. Додаток дозволяє вам: 

  • Моніторити, звідки працюють ваші співробітники: з дому чи з офісу 
  • Дізнаватися, хто з колег є на місці 
  • Відслідковувати використання офісних приміщень 

Функція «Години роботи та місцезнаходження» в Outlook і Teams

Ще одна функція, пов’язана з гібридним форматом роботи, – години роботи та місцезнаходження (Hours&Location) в Teams та Outlook допоможе простіше планувати робочі офлайн зустрічі.

Якщо ви не знаєте, хто з ваших колег є в офісі, а хто працює з дому, вам складно ефективно планувати наради. Нова функція дозволяє співробітникам зазначати, звідки вони сьогодні працюють. Це спрощує планування.  

Додаток Loop 

Ще одне оновлення стосується додатку Loop: відтепер у ньому є функція особистого попереднього перегляду. Loop – це програма для спільної роботи, яка допомагає командам обдумувати ідеї у віртуальному просторі. Усі дані, отримані з програм Microsoft 365, автоматично синхронізуються. 

Відеоредактор Microsoft Clipchamp

Microsoft Clipchamp було офіційно анонсовано на заході Ignite. Це швидкий і простий відеоредактор для ПК з Windows. Чи бракувало вам вбудованого відеоредактору? Тепер Microsoft це виправив, презентувавши Clipchamp. Опанувати цей інструмент досить просто. 

Потрібна допомога з Microsoft 365? 

Microsoft 365 останнім часом еволюціонує надшвидкими темпами. Орієнтуватися у безлічі нових інструментів та додатків стає дедалі складнішим. Якщо вам потрібний надійний провідник у світі Microsoft, ми можемо вам допомогти. Зв’яжіться з нами та отримайте фахову консультацію. 

Виникли питання?

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

БЛОГ

Останні статті