fbpx

Сім корисних функцій, що з’явилися в осінньому оновленні для Windows 11

Сім корисних функцій, що з'явилися в осінньому оновленні для Windows 11

У світі, де невпинно розвиваються технології, Microsoft завжди знаходиться в авангарді. Корпорація постійно впроваджує інновації, які змінюють нашу взаємодію з цифровим світом. Останнє оновлення для Windows 11, представлене восени поточного року, виглядає щонайменше як стрибок у майбутнє. Microsoft описує його як «Найбільш персоналізований користувацький досвід з Windows 11».

Давайте подивимось на сім нових функцій, які точно сподобаються кожному.

Microsoft Copilot: ваш інтелектуальний партнер у творчості.

Осіннє оновлення Windows 11 вирізняє Microsoft Copilot. Це дивовижна функція, керована штучним інтелектом, подібна до вашого особистого помічника, щоправда на комп’ютері. Потрібна допомога у налаштуванні веб-сторінки? Хочете перейти на темний режим, але забули як? Швидко потребуєте відшукати певне зображення для публікації у соціальних мережах? Microsoft Copilot може все це, і навіть більше. Copilot легко інтегрується у Windows 11. Він співпрацює з вами в режимі реального часу та з дивовижною легкістю втілює задуми в реальність. Скажіть йому, що вам потрібно, і механізм штучного інтелекту розпочне роботу.

Оновлені додатки Paint, Snipping Tool, Clipchamp тощо.

Ви коли-небудь хотіли, щоб ножиці Windows мали трохи більше функціоналу? У свіжому оновленні на вас чекає чимало несподіванок. Нові можливості отримали додатки Paint, Clipchamp та Photos. Тепер ви можете отримати унікальне зображення, ввівши текстову підказку та задавши стиль. Інструмент Cocreator Paint створює ідеальні передумови для творчості. Він згенерує зображення, а потім ви зможете відредагувати його у тому ж додатку.

Microsoft Clipchamp – один із найлегших інструментів для створення відео. Тепер ви можете просто перетягнути сюди свої кліпи, а потім дати можливість штучному інтелекту творити дива. 

Нова функція Clipchamp Auto Compose дозволяє:

  • Обирати кадри
  • Редагувати кліпи 
  • Створювати історії на основі ваших відео

Проста міграція даних за допомогою резервного копіювання Windows.

Коли ви купуєте новий комп’ютер, перенесення даних на нього може бути проблематичним та тривати декілька годин. Крім того, існує ризик пропустити дещо важливе. Нова функція резервного копіювання Windows спрощує міграцію даних між комп’ютерами. Спочатку ви обираєте параметри резервного копіювання та папки, а коли все готове до міграції, починається найпростіше: ви можете просто відновити новий комп’ютер з вашого попереднього пристрою. 

Microsoft Edge: швидший та безпечніший пошук в Інтернеті.

Microsoft Edge отримав значні покращення, орієнтовані на швидкість, оперативність та безпеку. Функція Edge Secure Network пропонує більше гігабайт. Microsoft збільшила обсяг сховища користувача з 1 ГБ до 5 ГБ, а ще ця функція шифрує ваше підключення до Інтернету для захисту даних. Edge Secure Network має багато функцій для VPN, гарантуючи додаткову онлайн-безпеку. Це буде надзвичайно корисно для компаній, які намагаються запобігти кібератакам, здійснюваним через фішингові посилання. 

Заощадження енергії та заряду батареї.

Функція під назвою Adaptive Dimming – це ще одне цікаве вдосконалення, доступне в цьому оновленні. Ваш екран повільно тьмяніє, коли ви не користуєтесь ним. Це заощаджує енергію і допомагає вам перемикнутися. 

Ця функція підтримується сенсорними датчиками, а отже, очікуємо ще більшого її поширення на нових комп’ютерах. Ті ж самі датчики регулюють: 

  • «Пробудження» на початку роботи
  • Блокування при завершенні

Більш персоналізований досвід роботи з Windows 11.

Окрім технічних інновацій, це оновлення фокусується на підсиленні індивідуального підходу та персоналізації. Ваша Windows 11, адаптована до індивідуальних вподобань, стає продовженням вашої особистості.

Зокрема це стосується:

– Персоналізованих тем

– Індивідуально налаштованих віджетів

– «Розумних» помічників

Кожна ваша дія стає адаптованою та інтуїтивно зрозумілою, і це створює по-справжньому персоналізовану операційну систему.

Інші цікаві новинки.

Windows 11 наповнена безліччю цікавих можливостей. Ось ще кілька нових функцій, на які варто звернути увагу:

  • СoPilot у Microsoft Shopping допомагає вам швидко знаходити те, що вам потрібно, під час шопінгу в Інтернеті. Bing згенерує індивідуальні рекомендації на основі ваших попередніх запитів.
  • Маркований контент: ви можете додавати непомітний цифровий водяний знак до зображень, створених за допомогою штучного інтелекту в Bing. Криптографічні методи допомагають маркувати вашу роботу.
  • Оновлення Bing Chat Enterprise: підвищуйте творчий потенціал та насолоджуйтесь мультимодальним візуальним пошуком. Знайдіть інформацію, використовуючи лише зображення.
  • Модель DALL.E 3 від Open AI: використовуйте Image Creator Bing, і ви, ймовірно, будете вражені. Він був оновлений та використовує модель DALL.E 3 для генерації зображень з текстових підказок.

Використовуйте можливості продуктів Microsoft на повну!

Microsoft безперечно є лідером у галузі розробки та впровадження інструментів для підвищення продуктивності роботи. І так було завжди. Якщо ви все ще працюєте так само, як у 2020 році, дозвольте нам допомогти вам оновитися. Співробітники можуть працювати ефективніше, ніж будь-коли, з правильно підібраними та налаштованими інструментами. 

Ми допоможемо вам з Microsoft 365, Windows 11 та іншими рішеннями, які підвищать вашу конкурентоспроможність. 

Зателефонуйте нам, щоб призначити консультацію.

Виникли питання?

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

БЛОГ

Останні статті