fbpx

Як використовувати новий платіжний додаток MS Teams?

Як використовувати новий платіжний додаток MS Teams?

Якщо ви власник малого бізнесу або фрілансер, який працює онлайн, ймовірно, вас зацікавить новий спосіб швидкого та зручного отримання платежів від клієнтів. Звичайно, ви маєте досвід роботи з різними платіжними платформами та знаєте, що перемикання між програмами та веб-сайтами потребують чимало часу та часто є досить заплутаними. Відтепер Microsoft пропонує додаток Teams Payments, за допомогою якого ви можете відправити запит на оплату та отримати платіж просто під час зустрічей у Microsoft Teams. Додаток Teams Payments наразі доступний у Сполучених Штатах і Канаді. Користувачі, які оформили передплату на Teams Essentials і Microsoft 365 Business, отримують його безкоштовно. 

Як працює платіжний додаток Teams?

Додаток Teams Payments, який ви можете завантажити з Microsoft AppStore, дуже простий у використанні. Додайте його до свого облікового запису Teams та підключіть до зручної вам платіжної служби:

  • Stripe
  • PayPal
  • GoDaddy

Налаштувавши додаток ви можете запитувати платежі від своїх клієнтів просто під час зустрічей в Teams. 

Як надіслати платіжний запит? 

Відкрийте чат зустрічі та оберіть іконку Payments (Платежі) зі списку. Заповніть коротку форму, яка містить дані про суму, валюту, послугу та одержувача. Один і той самий запит можна, за бажанням, надіслати кільком адресатам. Додаток автоматично згенерує картку кожного запиту з інформацією про статус оплати.

Ваші клієнти бачитимуть цю картку в чаті зустрічі та зможуть здійснити платіж за допомогою кнопки «Оплатити зараз». Система скерує їх до обраної вами платіжної системи, де вони зможуть ввести власні дані та підтвердити транзакцію. Після завершення операції вони побачать підтвердження в чаті зустрічі Teams, а ви отримаєте сповіщення про те, що ваш платіж оброблено.

Переваги використання платіжного додатку Teams.

Додаток Teams Payments має багато переваг, як для малого бізнесу, так і для приватних підприємців та фрілансерів. Програма дозволяє зокрема:

  • Заощаджувати час та спрощувати оплати, адже вам більше не потрібно перемикатися між численними програмами та додатками. Ви можете отримувати оплати або сплачувати за послуги просто під час зустрічей в Teams. Легко та ефективно для обох залучених сторін.
  • Підвищити лояльність клієнтів, адже вони точно оцінять простоту та швидкість процесу здійснення оплати. Кілька кліків просто під час зустрічі, і жодних рахунків або чеків.
  • Збільшити дохід та обіг коштів, адже гроші потраплятимуть на ваш рахунок за лічені хвилини. 
  • Покращити ваш професійний імідж, адже ви використовуєте надійну платіжну платформу, створену технологічним лідером. Ви також можете додати політику продавця до своїх платіжних запитів, зокрема, умови скасування, повернення коштів тощо. 
  • Відстежувати платежі та краще керувати фінансами. За допомогою додатку Teams Payments ви можете слідкувати за транзакціями в режимі реального часу та отримувати миттєві сповіщення про успішні платежі. Це допоможе вам вести облік ваших фінансових операцій.
  • Повністю інтегруватися з Microsoft 365, завдяки чому ви можете використовувати потужність екосистеми Microsoft для покращення комунікації та більш ефективної співпраці. Усе, що вам потрібно, є на одній платформі. 
  • Підвищити продуктивність. Заощадження часу завдяки Teams Payment стимулює підвищення продуктивності та дозволяє вам і вашій команді зосередитися на основній бізнес-діяльності й досягенні стратегічних цілей. 

Додаток Teams Payments – це квантовий стрибок у цифрових бізнес-транзакціях. Використовуючи цей потужний інструмент, ви спрощуєте платежі, покращуєте взаємодію з клієнтами, забезпечуєте безпеку даних і підвищуєте продуктивність. 

Прагнете використовувати потужності Microsoft 365 на повну?

Наші експерти допоможуть вам у цьому. Зателефонуйте або напишіть нам, щоб отримати безкоштовну консультацію.

Виникли питання?

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

БЛОГ

Останні статті