fbpx

Що таке Microsoft Defender for Individuals та як він функціонує?

Що таке Microsoft Defender for Individuals та як він функціонує?

Коли корпорація Microsoft випускає додатки з безпеки до М365, зазвичай йдеться про тарифні плани для бізнесу. Проте пандемія змінила наше уявлення про робоче місце. Зараз це – гібридне середовище, яке складається з кількох домашніх «міні-офісів», об’єднаних в цілісну систему. 

Ринок аутсорсингу також вплинув на мережеву структуру компаній. Фрілансери часто працюють у ті самі години, що й штатні працівники. Для компаній це вигідно з точки зору оптимізації накладних витрат. Зараз близько 68% великих продуктових компаній передають частину задач на аутсорсинг. 

І тут ми доходимо висновку, що потреба в безпеці домашніх пристроїв та приватних мереж як ніколи висока. Дані компаній тепер фактично перебувають в руках віддалених співробітників, які працюють по цілому світі. 55% персоналу використовують власні пристрої та програмне забезпечення для роботи з дому. 

Корпорація Microsoft завжди тримала руку на пульсі такої грандіозної зміни в робочому середовищі та відповідно вдосконалювала свої програмні продукти.  

Остання розробка Microsoft у галузі безпеки призначена не для бізнес-клієнтів, а для приватних користувачів та передплатників сімейного тарифного плану. 16 червня 2022 року компанія анонсувала Microsoft Defender для індивідуальних користувачів. Це абсолютно новий інструмент цифрової безпеки для домашніх офісів. 

Головне про Microsoft Defender для індивідуальних користувачів. 

Microsoft Defender — це новий додаток для клієнтів Microsoft 365. Будь-який передплатник персонального або сімейного плану, може отримати до нього доступ без додаткової оплати.  

За словами Microsoft, основною рушійною силою появи Microsoft Defender був намір захистити цифрове середовище малого бізнесу та сімей. Невеликі компанії часто використовують індивідуальні тарифні плани Microsoft 365, через те, що вони дешевше корпоративних. 

Новий додаток поєднує безліч інструментів цифрової безпеки на єдиній панелі, зокрема: 

Контроль за безпекою з єдиної точки. 

В більшості родин до мережі підключено декілька пристроїв. Це – комп’ютери, планшети, смартфони. Часто дуже важко визначити, які з них вразливі, перш ніж зламаний пристрій заразить решту.  

Microsoft Defender дозволяє відслідковувати стан безпеки усіх ваших пристроїв з єдиної точки. Тобто, ви можете відслідковувати, чи увімкнений антивірус на цьому новому смартфоні Оксани. Також можна легко додавати або видаляти пристрої.  

Посилені гарантії безпеки. 

Додаток містить екстра захист від онлайн загроз, як-от антивірус та захист від фішингу. Ви можете використовувати програму для постійного сканування ваших пристроїв на наявність нових та існуючих загроз. Ви можете індивідуально налаштовувати сканування, приміром, Microsoft Defender може оминати ті програми, у безпеці яких ви цілком впевнені. 

Сповіщення та рекомендації в режимі реального часу. 

Хакери використовують автоматизацію та штучний інтелект для здійснення та поширення атак. У цьому випадку час грає не вашу користь. Для якнайшвидшого реагування треба миттєво відстежувати виникнення будь-яких проблем. Microsoft Defender надсилає вам сповіщення в режимі реального часу, доповнені рекомендаціями щодо ефективної протидії. Тобто ви не лише отримуєте інформацію про те, що щось пішло не так, але й знаєте, що з цим робити.  

Що ще потрібно знати?

Ось ще кілька важливих моментів, які вам потрібно знати про Microsoft Defender для фізичних осіб. 

Де скачати додаток? 

Ви можете завантажити Microsoft Defender для індивідуальних користувачів тут. Ви маєте бути передплатником тарифних планів Personal або Family від Microsoft 365. 

На які пристрої можна встановити додаток?

До переліку пристроїв, з якими працює Microsoft Defender, належать: 

 • Windows: Windows 10 версії 19041.0 та новіші; 
 • Mac: Intel Mac від Catalina 10.15 та новіші, а також пристрої Apple від 11.2.3 та вище. 
 • iPhone: iOS 13.0 або новіші 
 • Android: ОС Android 6.0 або пізніші версії 

Скільки пристроїв можна додати?

В залежності від вашого тарифного плану, Microsoft Defender дозволяє підключити різну кількість пристроїв. 

 • Індивідуальний тарифний план Microsoft 365 дозволяє захищати одночасно до 5 пристроїв. 
 • Сімейний тарифний план Microsoft 365 дозволяє підключити до 30 пристроїв (6 осіб, по 5 пристроїв на особу). 

Які ключові відмінності між індивідуальним та родинним тарифними планами?

Обидва плани можуть отримати доступ до багатьох різних програм Office та інших програм Microsoft. Основна відмінність полягає в тому, скільки людей та пристроїв можуть використовувати служби Microsoft 365. 

 • Microsoft 365 Індивідуальний: $69,99 на рік, 1 особа, 5 пристроїв. 
 • Microsoft 365 Родинний: $99,99 на рік, 6 осіб, 5 пристроїв на особу. 

Отже, якщо вам навіть потрібно підключити лише 2 осіб, Сімейний тарифний план дозволить вам значно заощадити. Що вже й казати про шістьох користувачів. 

У чому різниця між Microsoft Security у Windows та Microsoft Defender? 

Більшість користувачів Windows вже знайомі з Microsoft Security, додатком, який встановлено у Windows. Microsoft Defender дещо відрізняється: 

 • Microsoft Defender не встановлено за замовчанням, його потрібно завантажити. 
 • Це крос-девайсний додаток, який можна використовувати на різних пристроях. 
 • Microsoft Defender має функції онлайн безпеки 
 • Microsoft Defender надсилає попередження про небезпеку та підказки щодо заходів, які можна вжити. 

Дізнайтесь більше про Microsoft Defender і Microsoft 365! 

Бажаєте використовувати можливості  Microsoft 365 на повну? Ми допоможемо! Давайте призначимо консультацію з нашими експертами з M365. 

Виникли питання?

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

БЛОГ

Останні статті