fbpx

Шість причин, чому вам потрібні гібридні хмарні рішення

Hybrid Cloud blog

Історія хмарних технологій почалася досить давно і всім нам вже добре відомі переваги, які вони надають. Існують дві моделі хмарного розміщення: приватна та публічна хмара. Яку з них обрати? Для тих, хто вагається, є гарна новина: відтепер доступна також третя опція, у якій поєднано переваги двох попередніх варіантів. Це – гібридна хмара. Давайте детальніше розглянемо її характеристики.

1. Надійний захист конфіденційних даних.

Оскільки гібридна модель суміщає характеристики приватної та публічної хмар, ви можете бути впевнені, що ваші дані зберігаються у внутрішній мережі компанії або у дата центрі під надійним захистом брандмауерів.

2. Економія часу.

Ваші конфіденційні дані захищено, але, у той самий час, загальнодоступна інформація може бути легко передана через публічну хмару. Збереження, обслуговування та управління бере на себе провайдер, а ви заощаджуєте час та ресурси.

3. Уніфіковані інструменти для керування

Користувачі можуть надавати або обмежувати доступ до інформації за допомогою єдиного інструменту управління. Змінювати параметри налаштування також надзвичайно легко.

4. Краща контрольованість

Ви можете самостійно регулювати, якими даними керуєте ви, а якими – провайдер. Це покращує загальний контроль над зберіганням даних та доступом.

5. Вища швидкість

Гібридна хмара дає можливість мінімізувати час затримки та підвищити швидкість передачі даних. Архітектура може бути спроектована таким чином, щоб важливі служби будуть знаходитися ближче до кінцевих користувачів.

6. Надійніший захист

Ваші ІТ спеціалісти безпосередньо контролюють структуру хмари, що дозволяє їм керувати доступом у вашій компанії та застосовувати суворі протоколи для важливих даних.

Отже, у гібридній моделі вдало поєднано найкращі характеристики публічної та приватної хмар. Завдяки співпраці з Molnii, експерту в наданні гібридних хмарних рішень, клієнти Klik Solutions можуть пересвідчитися у перевагах цієї моделі на власному досвіді.

Спробуйте і ви – отримайте пропозицію просто зараз!

Виникли питання?

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

БЛОГ

Останні статті