fbpx

5 причин, чому вашому бізнесу потрібні хмарні технології

Cloud Computing

Який прогноз? Хмарність зі 100% вірогідністю переваг для бізнесу!

Хмарні технології – це безліч корисних можливостей, які ми не можемо ігнорувати. Загальновідомі лише деякі з них. Наприклад те, що завдяки хмарі ми можемо працювати звідусіль, маючи доступ до даних з будь-якого пристрою, в той же час надійно зберігаючи інформацію.

Які ще переваги надають хмарні технології?

1. Оптимізація витрат.

Завдяки розміщенню даних на віртуальних серверах вам не потрібно інвестувати у створення власного дата центру. Забудьте про витрати на купівлю та обслуговування нового обладнання або на постійне удосконалення того, яке вже є в наявності. Приємний бонус: жодних рахунків за електроенергію.

2. Просте масштабування.

Потребуєте більшого сховища для зберігання даних ? А може, навпаки, не хочете платити за об’єм, яким не користуєтесь? Хмара дозволяє легке масштабування, як в бік збільшення, так і зменшення. До того ж немає потреби точно розраховувати ємність дата центру та інвестицій, які потрібні на його обладнання. Хмарні рішення легко адаптувати до потреб вашого бізнесу.

3. Простий доступ та розширені можливості для співпраці.

Одна з найвагоміших переваг хмари – це можливість отримати доступ з численних пристроїв незалежно від географічного положення. Отже, ваша команда може працювати з дому або будь-якого іншого місця без втрати ефективності. Хмарні рішення також дозволяють сумісну роботу над документами чи проєктами в режимі реального часу.

4. Висока ефективність.

З переходом на використання хмарних рішень ви зауважите, що використовуєте час та ресурси ефективніше, ніж раніше, та одночасно заощаджуєте. Ви можете повністю сфокусуватися на глобальних бізнес цілях замість того, щоб постійно розподіляти задачі в команді та організовувати роботу ваших працівників. Хмара – синонім підвищення продуктивності вашої команди.

5. Контроль над доступом до даних та цілковита безпека.

Хмарні технології регулюються сукупністю правил та процедур, скерованими на захист ваших даних. Крім того, хмара дозволяє налаштувати регулярне (кожні 15 хвилин) автоматичне резервне копіювання ваших даних для захисту від пошкоджень та нейтралізації ризику втрати важливої інформації.

Отже, хмарні рішення позбавляють бізнес необхідності перейматися через збереження та управління даними, разом з тим даючи можливість працювати у розподілених командах та гнучко планувати ресурси працівників.

Якщо у вас є питання щодо використання хмарних технологій та отримання додаткових переваг для бізнесу, зв’яжіться з нами та отримайте експертну консультацію.

Виникли питання?

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

БЛОГ

Останні статті