fbpx

5 переваг використання хмарних рішень Azure для вашого бізнесу

Microsoft AzureРоль хмарних технологій у нашому житті постійно зростає завдяки перевагам, які вони надають бізнесу та користувачам. Але незважаючи на те, що ми все ближче знайомимося із хмарними рішеннями, ця технологія і досі переважно асоціюється із зберіганням даних та організацією віддаленої роботи. Але сучасна хмара, зокрема Microsoft Azure, пропонує значно більше. Відкрийте для себе 5 переваг, які Azure надає вашому бізнесу.

1. Віртуальні машини для віддаленої роботи.

Azure дозволяє створювати віртуальні машини через клієнт робочого стола на будь-якому пристрої з будь-якої локації, яка має доступ до Інтернету. Ці машини просто і зручно вмикати та вимикати, а отже ця опція дозволяє працювати звідусіль та заощаджує ваші гроші.

2. VPN.

Для ефективнішого захисту ваших даних Azure пропонує кілька способів підключення до VPN, що має назву VPN Gateway. Цей сервіс від Azure призначений для гібридних хмарних рішень та дозволяє підключати локальні системи до віртуальних мереж. Це забезпечує захищений приватний доступ до Інтернету.

3. Бюджетне резервне копіювання

Резервне копіювання від Azure – це просте, безпечне та економічно вигідне рішення для зберігання та відновлення даних. Програма Blob Storage, яку пропонує Azure, є зручним інструментом для бюджетних варіантів резервного копіювання. Залежно від ваших потреб та уподобань, ви можете вибрати один з двох запропонованих компанією пакетів.

4. Хостинг веб-сайтів.

Хостинг веб-сайтів ще ніколи не був таким зручним. Azure має кілька варіантів на вибір: від найпростішого та бюджетного BLOB-сховища для розміщення статичного веб-сайту, віртуальної машини для блогів або веб-сайтів із низьким рівнем трафіку, до просунутої опції Azure App Services.

5. Хмара для геймерів.

Хмарні технології можна використовувати не тільки для роботи, а й для розваг. Ігри у хмарі дуже схожі на перегляд відео в Інтернеті. Потужний сервер запускає гру замість вашого пристрою та передає відео у зворотному напрямі – на ваш девайс. Тому вам не потрібно щоразу оновлювати програмне забезпечення аби випробувати найновіші ігри. А отже геймінг стає як ніколи мобільним та недорогим завдяки хмарним технологіям. Хмарні рішення стрімко розвиваються, тому, ймовірно, найближчим часом з’явиться ще більше способів використання цієї передової технології. А якщо ви все ще обмірковуєте питання переходу до хмари чи оптимізації використання наявних хмарних технологій, зв’яжіться з нами для детальної консультації. Клікніть ТУТ та отримайте більше інформації

Виникли питання?

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

БЛОГ

Останні статті