fbpx

Сім місяців карантину: як реалії 2020 року вплинули на бізнес?

Пандемія COVID-19 значно змінила бізнес ландшафт в цілому світі. Немає жодної індустрії, яка не зазнала би впливу карантину, який було запроваджено 7 місяців тому. Сьогодні ми готуємося до повернення до більш-менш звичного режиму життя та шукаємо шляхи, як пристосуватися до «нової реальності». Як виглядатиме бізнес в майбутньому та чому нас навчили виклики, з якими довелося стикнутися за часів пандемії? Білл Прітчард (Bill Pritchard), директор по роботі з клієнтами Klik Solutions, аналізує, як карантин вплинув на бізнес деяких з наших клієнтів та ділиться своїми прогнозами на майбутнє. Отже, 5 тенденцій, на яких він акцентував увагу.

1. Зміщення фокусу бізнесу.

Багатьом компаніям довелося переглянути власну бізнес модель, аби «залишитися на плаву». Яскравий приклад вдалого рішення – одна з наших компаній-клієнтів, що спеціалізується на вантажних перевезеннях для приватних осіб. Оскільки під час карантину люди припинили активно переїжджати, вони сфокусувалися на студентах, які поверталися із гуртожитків чи кампусів додому та потребували послуг транспортних компаній.

2. Організація ефективної та зручної віддаленої роботи

Ніхто з наших клієнтів не припинив співпрацю з Klik Solutions, адже саме за часів карантину їм знадобилася оперативна допомога зі створенням та налаштуванням віддалених робочих місць та професійна підтримка функціонування систем для роботи з дому. Ми раді, що змогли зробити цей процес максимально простим та швидким для кожного.

3. Швидке зростання ролі технологій у бізнесі.

У сучасному світі технології відіграють значну роль, а пандемія COVID-19 ще більше прискорила процес проникнення інженерних рішень у повсякденне життя. Попит на нові рішення прискорив розробку нових інструментів, систем та додатків, які нині з’являються майже щодня. Для власників бізнесу це означає ширший вибір, але, разом з тим, і необхідність професійної поради аби не розгубитися у розмаїтті доступних варіантів. Експерти Klik Solutions консультують наших існуючих та потенційних клієнтів щодо того, які наявні інструменти максимально відповідають потребам їх бізнесу.

4. Зростання можливостей для деяких індустрій.

Не всі галузі зазнали негативного вплив – для деяких індустрій період карантину став часом відкритих можливостей для зростання. Деякі з наших клієнтів завдяки розумному гнучкому підходу подвоїли свій прибуток саме за часів пандемії. Некомерційні організації також проявили адаптивність та продовжили ефективно займатися важливими суспільно корисними справами.

5. Адаптація до нової реальності.

Ми працюємо з представниками різних галузей: від фінансів та аудиту до охорони здоров’я та некомерційних організацій. Усі вони зазнали певного впливу та потребуватимуть більше чи менше часу аби повернутися до звичного режиму ведення бізнесу. Але існує єдиний для всіх фактор: усі ми маємо навчитися жити в умовах нової реальності. Впровадження нових технологій в життя та роботу значно спростить цей процес. Цікавить, як ми можемо допомогти вам адаптуватися до вимог часу? Дізнайтеся деталі ТУТ.

Виникли питання?

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

БЛОГ

Останні статті