fbpx

Хмарні рішення: тенденції 2021 року

Облачные решения

2020 рік був сповнений викликів і приніс багато фундаментальних змін – як тимчасових, так і постійних. Для адаптації до умов нової реальності нам потрібні відповідні технології, зокрема хмарні обчислення. Хмарні рішення є основою технологічної екосистеми, яка базується на роботі з даними та відіграє надзвичайно важливу роль у функціонуванні сучасного бізнесу. Згідно з прогнозами Forrester’s, у 2021 році ринок інфраструктури публічних хмарних рішень зросте на 35%, та сягне позначки в $120 млрд. Деякі напрями хмарних обчислень, ймовірно, продовжать стрімкий розвиток, зокрема:

1. Підвищений попит на гібридні та багатохмарні рішення.

Робити вибір між публічною, приватною або гібридною хмарною інфраструктурою стає дедалі складніше. Кожен з варіантів має певні переваги та недоліки, які стосуються продуктивності, безпеки чи відповідності певним вимогам. Через це більшість компаній, ймовірно, обиратимуть багатохмарні або гібридні рішення. Ця тенденція прискорить стирання бар’єрів між провайдерами хмарних технологій.

2. Використання штучного інтелекту (AI) у хмарних
рішеннях.

AI допомагає технологіям якнайшвидше адаптуватися до наших потреб та є рушійною силою прогресу. Автомобілі з автопілотом, технології «розумного» планування міст, автоматизовані перевірки стану здоров’я – усе це неможливо без інструментів на базі штучного інтелекту. Значною перевагою для бізнесу, яку надає AI, є можливість обробки великих масивів даних та виявлення закономірностей і тенденцій для подальшого вдосконалення бізнес-стратегій.

3. Ріст популярності технології «Віртуальний робочий
стіл».

Багато спеціалістів, які працюють віддалено, надають перевагу віртуальному робочому столу. Цю технологію пропонує більшість провайдерів хмарних рішень. Її переваги: підвищення продуктивності завдяки легкій синхронізації між усіма членами команди та зниження ризиків кібер атак завдяки можливості централізованого керування усіма задіяними у робочому процесі пристроями.

4. Стрімкий розвиток інструментів та стратегій захистуданих.

Ріст популярності хмарних технологій та запровадження великої кількості інновацій призводить до підвищення кібер ризиків. Тому, провайдери хмарних рішень, ймовірно, сфокусують увагу на пошуку нових, більш складних та надійних засобів захисту даних для безпечної роботи у хмарі. Хмарні технлогії – це майбутнє бізнесу. А партнерство з досвідченим постачальником хмарних послуг – це надійний спосіб зробити хмарну трансформацію легкою та безпечною. Досвідчені експерти Klik Ukraine Support допоможуть вам із застосуванням хмарних рішень будь-якого рівня складності. Зв’яжіться з нами та отримайте вичерпну консультацію щодо переваг хмарних технологій для вашого бізнесу.

Виникли питання?

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

БЛОГ

Останні статті