fbpx

ТОП-5 прогнозів кібербезпеки на 2022 рік

кібербезпека

Технології постійно змінюються та розвиваються, відповідно зростає й кількість кібератак. Сьогодні ризик кіберзагроз суттєво впливає на розвиток бізнесу, а забезпечення надійного захисту від атак хакерів стає найголовнішим пріоритетом. Аналітики Gartner нещодавно опублікували звіт із деякими прогнозами щодо кібербезпеки. Розглянемо ТОП-5 трендів, які можна брати за основу під час стратегічного планування на наступний рік.

1. Очікується, що до кінця 2023 року закони про конфіденційність персональних даних розповсюджуватимуться на 75% населення світу.

Загальний регламент захисту персональних даних (GDPR) був першим масштабним законом про захист особистої інформації клієнтів. За ним швидко послідувала ціла низка інших регуляторних актів. Компанії повинні суворо дотримуватися цих правил і враховувати, що в подальшому користувачі захочуть знати, якими особистими даними вони діляться та з якою метою. Відповідно, організаціям потрібно буде автоматизувати систему управління конфіденційністю та стандартизувати численні операції щодо безпеки даних клієнтів.

2. Близько 30% організацій корпоративного рівня обиратимуть хмарні рішення з кібербезпеки від одного й того ж постачальника.

Консолідація є передумовою оптимізації. Керувати десятками інструментів з кібербезпеки – надзвичайно складне завдання, яке потребує значних ресурсів та вимагає певних навичок. Очікується, що SaaS стане найефективнішим варіантом, який спрощує впровадження та обслуговування хмарних рішень з кібербезпеки.

3. До 2025 року технології, які використовують хакери, будуть достатньо розвинені для спричинення людських жертв.

По мірі того, як зловмисне програмне забезпечення стає все більш розвиненим, небезпека від його застосування поступово переміщується від завдання шкоди бізнесу до потенційної можливості наносити шкоду людині. Приділіть увагу розвитку кібер-фізичних систем для захисту ваших клієнтів і бізнесу. Переконайтеся, що у вас є кваліфікований персонал для вчасного та ефективного вирішення потенційних проблем.

4. До 2025 року близько 40% рад директорів компаній матимуть у складі директора з питань кібербезпеки.

Оскільки кібербезпека набуває статусу першочергового пріоритету, очікується, що більшість організацій матимуть спеціальні комітети або інші структурні підрозділи з кібербезпеки, робота яких контролюватиметься одним із членів ради директорів. Така структура підвищує обізнаність про ризики кібербезпеки всередині організації.

5. До 2025 року понад 60% компаній вважатимуть кібербезпеку основним фактором під час укладання договорів партнерства та вибору контрагентів.

Вже зараз інвестори розглядають стан кібербезпеки як ключовий фактор при оцінці вартості бізнесу. Як правило, компанії звертають увагу на рівень кіберзахисту потенційних бізнес партнерів перед укладанням договорів про партнерство, поглинанням компаній тощо. Через це кількість запитів про стан кібербезпеки через анкети або рейтинги кібербезпеки постійно зростає.

Ці прогнози здаються масштабними, але не варто недооцінювати важливість кібербезпеки, навіть якщо ви представляєте малий бізнес. Це критична помилка, яка потенційно може зруйнувати компанію, на створення якої ви витратили роки.

Просто зараз, на завершення місяця підвищення обізнаності про кіберризики, ви все ще маєте можливість оцінити готовність вашої компанії до протистояння кіберзлочинцям. Фахівці з кібербезпеки Klik допоможуть вам виявити прогалини у захисті та вжити відповідні заходи. Швидко, ефективно, онлайн. Дізнайтеся більше за цим посиланням.

Виникли питання?

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

БЛОГ

Останні статті