fbpx

Штатний ІТ відділ або ІТ сервіс провайдер: плюси та мінуси 

Штатний ІТ відділ або ІТ сервіс провайдер: плюси та мінуси 

Технології все більше інтегруються в бізнес процеси компаній. Завдяки їм бізнеси підтримують конкурентоспроможність, впорядковують операційну діяльність, підвищують рівень задоволення клієнтів, надають послуги в режимі 24\7 тощо. Саме тому надійна ІТ підтримка сьогодні є ключовим компонентом успішного бізнесу. А правильній вибір команди, яка її забезпечуватиме – головна передумова зростання та розвитку компанії або підприємства.  

Зараз на ринку доступні кілька типів ІТ підтримки. Перший – це давно відомий та звичний штатний ІТ-відділ, другий – аутсорсинг ІТ послуг ІТ сервіс провайдеру. Існує ще й гібридний варіант, який поєднує характерні риси обох попередніх моделей.  Усі варіанти мають переваги та недоліки; питання лише в тому, який з них краще відповідає потребам вашої компанії. 

Давайте заглибимося у ключові відмінності між ІТ сервіс провайдером та штатним ІТ-відділом.

  • Економічна ефективність 

Штатний ІТ відділ  

Найняти в штат навіть невелику команду ІТ-експертів може коштувати сотні тисяч доларів. Навіть якщо витрати виправдані, власна ІТ-команда не завжди найкращий варіант з точки зору оптимізації витрат. Трапляються моменти, коли вам не потрібна уся наявна експертиза і ваші співробітники гаятимуть час, за який ви змушені будете платити.  

ІТ сервіс провайдер. 

З ІТ сервіс провайдером ви оплачуєте лише ті послуги, які вам необхідні. Крім того, співпраця з ІТ сервіс провайдерами позбавляє вас необхідності інвестувати в обладнання, платити за додаткове навчання та підвищення кваліфікації ІТ спеціалістів, оплачувати медичне страхування та інші бонуси співробітників.  

  • Технічне обслуговування 

Штатний ІТ відділ  

Штатні ІТ спеціалісти добре знайомі із специфікою бізнесу та здатні оперативно вирішувати технічні проблеми у разі їх виникнення. Проте їх робочий час обмежений бізнес годинами. І якщо ви не наймаєте команду, яка працює цілодобово, ви змушені будете чекати ранку для вирішення термінових проблем.  

ІТ сервіс провайдер.  

ІТ сервіс провайдер працює в режимі 24/7 завдяки роботі технічних спеціалістів по змінах. Таким чином, ви отримуєте цілодобовий доступ до необхідної ІТ експертизи та безперервний моніторинг, що є передумовою якісного реагування на кіберзагрози.  

  • Доступ до вузькоспеціалізованої експертизи 

Штатний ІТ відділ  

Жодна ІТ-команда не може надавати усі ІТ-послуги, які тільки можна уявити. Для того, щоб бути в змозі вирішувати будь-які проблеми, вам потрібно буде наймати більше фахівців, частина з яких буде дуже вузькоспеціалізованими, а це – надмірне навантаження на бюджет компанії. 

ІТ сервіс провайдер.  

Співпраця з ІТ сервіс провайдером дає вам доступ до розгалуженої мережі різнопрофільних ІТ-фахівців. Ви зможете скористатися знаннями та досвідом галузевих експертів та вузькопрофільних спеціалістів без додаткових витрат.  

MSP: найкращий варіант для бізнесу.

Співпраця з ІТ сервіс провайдерами – це вдалий вибір для практично будь-якого бізнесу, незалежно від індустрії та масштабу, завдяки високій якості послуг, помірній вартості, цілодобовій доступності, різнопрофільній експертизі, та широкому спектру послуг. Якщо ви замислилися над пошуком ІТ сервіс провайдера, який стане надійним партнером вашого бізнесу, Klik Ukraine Support – те, що вам потрібно! 

Виникли питання?

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

БЛОГ

Останні статті