Шляхи реалізації нових пріоритетів для ІТ-лідерів у 2022 році
Протягом 2021 року ІТ-лідери шукали найефективніші шляхи переходу до гібридного формату роботи та технології для підтримки цього процесу. Проте, такі значні зміни не обмежуються лише технічною складовою. Для плавної адаптації до умов нової реальності необхідні також зміни в корпоративній культурі. Протягом пандемії очікування співробітників змінилися, і компанії усвідомили необхідність змін, які забезпечили б гнучкість. Орієнтація на користувачів – ось головний фокус ІТ-лідерів на найближчий рік, вважають експерти.
1. Орієнтація на користувачів під час ІТ планування.
Концепція підходу, у центрі якого – користувачі, з’явилася не учора, але саме пандемія прискорила її розвиток. З урахуванням цього факту, ІТ-лідери мають переглянути підхід до планування корпоративних ІТ-систем та інвестування в технологічні рішення. Коли більша частина співробітників перейшла на віддалений режим роботи, інфраструктура та робочі інструменти також почали потребувати суттєвих змін. З урахуванням того, що гібридний формат роботи – це наша нова реальність, ІТ підхід також докорінно змінився.
2. Урахування особистого досвіду взаємодії співробітників з технологіями.
Протягом пандемії технології впевнено увійшли в наше повсякденне життя. Amazon та інші онлайн маркетплейси змінили наш звичний підхід до здійснення покупок, Zoom, FaceTime та Microsoft Teams стали основними засобами комунікації. Мільйони професіоналів почали користуватися цими рішеннями для особистих потреб і на цьому тлі яскраво побачили контраст з деякими не настільки зручними та менш сучасними корпоративними системами, з якими вони працюють. Це зумовило еволюцію очікувань співробітників щодо технологій, які вони використовують для роботи. Відповідно, компанії мають інвестувати певні ресурси у модернізацію внутрішніх ІТ систем для того, щоб зробити їх більш орієнтованими на користувачів, привабливими та простими у використанні.
3. Емоційний дизайн, як компонент ІТ-стратегій.
Функціональні та візуально привабливі технологічні рішення, які до того ж прості та зрозумілі у використанні, допомагають підвищити ефективність роботи. Концепція юзабіліті у цьому випадку має вирішальне значення. Apple і Tesla – це приклади компанії, яким вдалося створити продукт, в якому гармонічно поєднані передові технології та естетична складова. Отже, якщо ІТ рішення та інструменти для роботи, які використовуються у вашій компанії, належним чином спроектовані, візуально привабливі та прості у використанні – ви досягли мети. Підсумовуючи вищезгадане, можна припустити, що пошук інноваційних методів командної роботи в гібридних робочих середовищах стане ключовим у наступному році.
БЛОГ
Останні статті
-
Шість застарілих технологічних інструментів, які вже не варто використовувати.
-
З якою періодичністю потрібно проводити тренінги з кібербезпеки для співробітників?
-
Як використання методу SLAM допомагає у виявленні спроб фішингу.
-
Ознаки того, що ваш комп’ютер може бути заражений шкідливим програмним забезпеченням
-
ТОП-5 атак на мобільні пристрої, на які вам потрібно звернути увагу.
-
ТОП-5 помилок в кібербезпеці, через які ваші дані наражаються на небезпеку.
-
PPC-кампанії для сегменту B2B: поради щодо ефективної лідогенерації.
-
Як знайти ІТ сервіс провайдера для малого та середнього бізнесу?
-
Блог Артура: Кібератаки на державному рівні. Як захиститися.
-
Технологічні тренди 2025 року, які зроблять революцію в галузі медицини
-
Основи безпечного онлайн шопінгу під час розпродажів Black Friday