fbpx

Нова iOS 17: яких новинок ми очікуємо?

Нова iOS 17: яких новинок ми очікуємо?

На оновлення операційних систем Apple iOS користувачі завжди чекають з нетерпінням. Цієї осені Apple планує презентувати клієнтам iOS 17 з цілою низкою цікавих та корисних функцій. Виробник анонсує значні зміни у Повідомленнях та процесі обміну інформацією між телефонами, а також більш інтуїтивний дизайн користувацького інтерфейсу. Хочете заглянути за лаштунки великого релізу? У цій статті ми розглянемо найцікавіші нові функції iOS17.

Миттєва транскрипція голосових повідомлень

Як визначити ступінь терміновості та важливості голосового повідомлення, яке ви отримали під час, наприклад, паралельної зустрічі? В iOS 17 є рішення: коли ви отримуєте голосове повідомлення, ви зможете транскрибувати його та прочитати зміст на екрані. Не треба вгадувати! 

This image has an empty alt attribute; its file name is image-3.png

Персоналізовані фото контактів

Тепер у користувачів буде можливість контролювати власне фото, яке відображується під час вхідного дзвінка. Для цього в Apple розробили функцію персоналізованих фото контактів. Ви власноруч зможете налаштовувати, як ви будете виглядати коли дзвоните людям, з якими ви поділилися своїм контактом. Фото, Memoji, більше текстів та кольорів – необмежений простір для креативу. 

Відео та аудіо повідомлення FaceTime, реакції та Apple TV

Телефонуєте на FaceTimе, але абонент не відповідає? Залиште адресату аудіо- або відеоповідомлення замість банального сповіщення про пропущений виклик. Але це не всі зміни до функціоналу FaceTime. По-перше, користувачам буде доступно ще більше виразних реакцій, зокрема:

  • Серця
  • Кульки
  • Феєрверки
  • Лазерні промені
  • Дощ та багато іншого

Також FaceTime можна буде підключати до AppleTV та бачити своїх близьких на великому екрані. 

Кому стікери?

Якщо ви фанат стікерів у повідомленнях, нова iOS вам точно сподобається. Стікери з емодзі, стікери з фрагментами фото, live кастомізовані стікери з можливістю збереження. Висловлюйтеся яскраво!

AirDrop та NameDrop для простішого обміну файлами

Обмін фотографіями, відео та файлами між пристроями стане набагато простішим. Ви можете використовувати AirDrop для обміну файлами між телефонами протягом лічених секунд та NameDrop для швидкого обмігу контактними даними. Просто прикладіть один iPhone до іншого – і готово! Це також працює для пари iPhone та Apple Watch. До речі, NameDrop передає контакт разом з кастомізованим зображенням контакту. 

Cмарт-автокорекція та диктування

Мабуть немає людини, яка не стикалася з безглуздими помилками автокоректора. Сподіваємося, це в минулому, адже Apple презентує розумнішу автокорекцію, з використанням моделі машинного навчання, яка буде здатна точніше проаналізувати текст та спрогнозувати, що саме ви хочете сказати. Диктування також буде покращене завдяки новій  моделі розпізнавання мови.

Зміни до режиму StandBy

Apple прагне зробити ваш смартфон кориснішим навіть в режимі очікування. У новій iOS 17 буде представлено режим StandBy з великими іконками. Що ви можете на нього вивести: 

  • Годинники з можливістю обрати його стиль
  • Улюблені фотографії
  • Віджети 
  • Siri
  • Вхідні дзвінки

Нові функції для ментального здоров’я в додатку Health

Відтепер у додатку Health користувачі зможуть занотовувати свій щоденний настрій. Мета цього оновлення полягає в тому, щоб допомогти людям відстежувати фактори, які впливають на їх емоційний стан, та отримувати доступ до інструментів визначення ступеню тривожності та ризику виникнення депресивних станів, які використовуються в клініках. 

Функція Screen Time допоможе уникнути надмірного напруження очей: ви отримуєте попередження, якщо триматимете телефон на меншій, ніж 12 дюймів відстані протягом певного часу.

Потрібна допомога щодо використання смартфону, кібербезпеки тощо?

iOS 17 принесе чимало цікавих оновлень користувачам. Якщо вам потрібна допомога або консультація щодо найефективнішого використання можливостей вашого пристрою, зверніться до нас. Ми пропонуємо комплексну консультацію та підтримку.

Виникли питання?

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

БЛОГ

Останні статті