fbpx

Увага, геймери! Хакери полюють на вас!

Увага, геймери! Хакери полюють на вас!

Довший час геймери не потрапляли під приціл кіберзлочинців, головними мішенями яких були представники бізнесу та індивідуальні користувачі – потенційні жертви фішингових атак. Але часи змінилися й тепер геймерам теж треба бути уважними. Кібератаки прогресують і злочинці цифрового світу почали використовувати прогалини в безпеці комп’ютерних ігор. З розвитком геймінгової індустрії та поширенням віртуальних технологій, з’являються нові ризики.

Протягом 2022 року кількість кібератак на молодше покоління геймерів зросла на 57%.

Молодші геймери, які грають у такі ігри, як Minecraft, Roblox і Fortnite, знаходяться у зоні підвищеного ризику. До того ж вони часто грають на родинних девайсах, наражаючи на ризик облікові дані своїх батьків. Чому кіберзагрози для геймерів зростають та як захиститися? Поговоримо про це далі.

Ігровий бум і проблеми з кібербезпекою

Зростання ігрової індустрії у геометричній прогресії залучив мільйони користувачів, але також привернув увагу кіберзлочинців, які шукають нові способи отримання нелегальних прибутків.

Згідно даних MSN, кібератаки на ігрові платформи стають все більш поширеними. Хакери використовують інноваційні методи для зламу облікових записів користувачів, викрадення їхньої особистої інформації та спричинення збоїв в роботі онлайн платформ.

Викрадення облікових даних та віртуальні цінності.

Що мотивує хакерів? Окрім перспективи заволодіння обліковими даними геймерів, ще й шанс на викрадення цінних предметів у грі, таких як рідкісні навички, прокачані персонажі, віртуальна зброя тощо. Слабкі паролі та інші лазівки дозволяють їм отримати несанкціонований доступ до екаунтів користувачів та заволодіти цими бажаними товарами.

Атаки на облікові записи гравців з метою отримання викупу.

Атаки з метою отримання викупу стають все більш поширеними в ігровому світі. Кіберзлочинці зламують обліковий запис користувача, а потім вимагають викуп за повернення контролю законному власнику (часто у невідстежуваній криптовалюті). Геймери не хочуть втрачати ретельно прокачаний ігровий профіль, а тому погоджуються на умови кіберзлочинців.

Збій роботи ігрових онлайн платформ.

Окрім атак на індивідуальних користувачів, хакери полюють на ігрові платформи з метою порушення їхньої роботи. Для цього вони найчастіше використовують DDoS атаки для перевантаження серверів. Внаслідок таких атак платформа стає недоступною для геймерів, а це спричиняє значні збитки для компаній-розробників ігор, які не тільки недоотримують прибуток, але й змушені нести витрати на боротьбу з наслідками таких атак. 

Розуміння мотивацій кіберзлочинців.

Для ефективної боротьби з хвилею кіберзагроз в ігровому сегменті важливо розуміти мотиви злочинців. Віртуальна економіка в іграх створила прибутковий ринок для хакерів, а анонімність ігрової спільноти робить геймерів привабливою ціллю.

Як захиститися? Поради для геймерів

Ризики зростають, а тому геймери повинні активно вживати заходи для захисту. Батьки, зі свого боку, повинні приділяти більше уваги захисту дітей, які захоплюються онлайн іграми. Ось кілька дієвих порад щодо підвищення кібербезпеки в ігровому світі.

Зміцніть свої паролі

Один із найпростіших, але найефективніших способів захистити свої ігрові облікові записи – це використання надійних унікальних паролів. Не обирайте комбінації, які легко вгадати, комбінуйте літери, цифри та спеціальні символи, та регулярно оновлюйте свої паролі, щоб підвищити рівень безпеки. 

Увімкніть багатофакторну автентифікацію (MFA)

Багатофакторна автентифікація — це потужний інструмент, який значно підвищує безпеку. Користувачі MFA підтверджують свою особу за допомогою додаткового методу, наприклад, коду, надісланого на їхній мобільний пристрій. MFA значно знижує ризик несанкціонованого доступу, навіть якщо хакер зламав ваш пароль.

Актуалізуйте свої знання та будьте уважними

Слідкуйте за трендами у кібербезпеці, будьте в курсі потенційних ризиків для ігрової спільноти та цікавтеся новими методами хакерів. Будьте уважні при переході за посиланням з електронного листа або повідомлення, а також під час завантаження файлів. Зберігайте пильність під час спілкування з незнайомими користувачами на ігрових платформах.

Оновлюйте програмне забезпечення та антивірусні програми

Регулярно оновлюйте свою ігрову платформу, антивірусне програмне забезпечення та операційну систему комп’ютера. Це дозволить виправити вразливості та захиститися від відомих методів зламу. Кібербезпека – це постійний процес.

Використовуйте віртуальну приватну мережу (VPN)

Розгляньте можливість використання віртуальної приватної мережі (VPN) для шифрування підключення до Інтернету. Це зміцнює вашу конфіденційність та підсилює захист від потенційних DDoS-атак і інших шкідливих дій.

Потрібна допомога щодо кібербезпеки в ігровому середовищі?

Ігрова індустрія розвивається швидкими темпами, а тому чимало домашніх пристроїв геймерів потребує додаткового захисту. Ми можемо допомогти захистити особисті або робочі дані. Зв’яжіться з нами та отримайте безкоштовну консультацію.

Виникли питання?

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

БЛОГ

Останні статті