fbpx

Білл Прітчард про бізнес аналіз

Бизнес аналитика

Що таке бізнес-аналіз як дисципліна і чому важливо співпрацювати з професійними бізнес-аналітиками, коли йдеться про підвищення рівня якості обслуговування клієнтів? Розібратися в темі допомагає Білл Притчард, директор по роботі з клієнтами в Klik Solutions. 

Хто такий бізнес-аналітик? 

Це фахівець, який поєднує аналітичні навички з потужною експертизою у певній галузі, або, так званій, доменній області. Цінність бізнес-аналітиків у тому, що вони розуміють, як використовувати аналітичні дані в контексті індустрії для вирішення проблем або використання нових можливостей.  

Сильні сторони бізнес-аналітика – це… 

Найцінніший актив бізнес-аналітика – це знання про специфіку певної галузі. Розуміння бізнесу, його проблем та потреб дозволяє фахівцю з бізнес-аналізу краще виконувати свою роботу. Зокрема, це гарантія того, що з неструктурованого масиву даних будуть виокремлені цінні для бізнесу ідеї та інсайти. 

Чому компанія Klik Solutions створює відділ бізнес-аналізу в своїй структурі? 

Ми розуміємо, що дані – це найефективніший інструмент, і тільки спираючись на них можна прийняти правильні стратегічні рішення щодо розвитку бізнесу. Аналітика даних допомагає нам покращувати рівень обслуговування наших клієнтів, а також досягати найвищого рівня прозорості серед ІТ сервіс провайдерів.  

Що ви робите з точки зору бізнес-аналізу для покращення бізнес процесів? 

Ми здійснюємо моніторинг наших внутрішніх процесів та слідкуємо за діяльністю інших компаній, щоб тримати руку на пульсі актуальних тенденцій, вчасно передбачати проблеми та уникати їх, а також покращувати сервіс.  

Ми звітуємо своїм клієнтам в режимі реального часу про актуальну статистику послуг, зокрема надаємо інформацію про роботу антивірусного програмного забезпечення, встановлені оновлення тощо. 

Які переваги отримують клієнти від наявності відділу бізнес-аналізу? 

Наші клієнти виграють двічі. По-перше, ціла команда фахівців аналізує отримані дані та визначає потенційні проблемні зони перш, ніж ці проблеми виникнуть. Вони передають інформацію про виявлені загрози технічним експертам для того, щоб вони звернули особливу увагу на вказані ділянки. Крім того, ми надсилаємо клієнтам звіти в режимі реального часу, тобто вони мають змогу безпосередньо слідкувати за процесом надання послуг. Це – найвищий рівень прозорості на ринку. 

Які технології ви використовуєте для аналітичної роботи? 

Уся команда Klik має доступ до інформаційних панелей та датчиків для перегляду даних у режимі реального часу. Наприклад, менеджер служби підтримки має доступ до Угоди про рівень обслуговування (SLA) та може визначити, де є проблеми, а що працює «на відмінно». Доступ до даних дозволяє всій нашій команді швидко вносити зміни для оперативного та постійного покращення рівня обслуговування. На основі даних ми також виявляємо тренди та використовуємо цю інформацію для усунення будь-якої технічної неефективності.  

Які унікальні переваги має Klik у галузі бізнес-аналізу? 

Більшість ІТ сервіс провайдерів занадто зосереджені на вирішенні технічних проблем і це заважає їм бути проактивними. Наші аналітичні групи були створені для того, щоб відстежувати тенденції, прогнозувати проблеми та уникати їх замість того, щоб боротися з наслідками. Результатом такого підходу є найкращий рівень обслуговування клієнтів, а саме цього ми прагнемо.  

Сподіваємось, ця стаття допоможе вам глибше зрозуміти, що таке бізнес-аналіз та яку роль він відіграє у наданні чудового ІТ досвіду клієнтам. А якщо ви хочете дізнатися більше про послуги Klik Solutions, зв’яжіться з нами й отримайте повну інформацію. 

Виникли питання?

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

БЛОГ

Останні статті