fbpx

Контрольний список для зручного та безпечного перевезення техніки під час переїзду

Контрольний список для зручного та безпечного перевезення техніки під час переїзду

Переїзд нерідко пов’язаний зі стресом та хаотичними зборами. Ще більше складності може додати необхідність перевезення цінної крихкої техніки. Під час транспортування пристроїв потрібно бути особливо обережними: подбати про належне пакування, маркування та дотримуватися правил перевозки. Щоб допомогти вам залишатися зібраними та максимально безпечно перевезти ваші пристрої, ми підготували зручний чекліст. Ознайомтеся та переїжджайте безпечно та спокійно. 

Подбайте про резервне копіювання 

Перед тим як почати пакувати та збирати вашу техніку, переконайтеся, що ви зробили резервне копіювання всіх даних. Створіть копії важливих файлів, документів, фотографій та будь-якої іншої необхідної вам інформації. Для цього можна використовувати зовнішній жорсткий диск, хмарне сховище або поєднати обидва варіанти – це забезпечить максимальний захист ваших даних за будь-яких обставин.  

Впорядкуйте та підпишіть дроти та кабелі 

Всім відомо, як важко розплутати клубок дротів. Особливо, коли ми намагаємося швидко підключити техніку у новому місці. Щоб мінімізувати цю проблему, витратить трохи часу на впорядкування та позначення кабелів за допомогою гнучкого дроту або скоб. Підпишіть кожен кабель, прикріпивши до нього відповідні мітки. Цей простий крок заощадить вам чимало часу в подальшому.  

Ретельно упаковуйте пристрої 

За можливості надайте перевагу оригінальним коробкам під час пакування, адже саме оригінальне пакування розроблене для забезпечення найкращого захисту під час транспортування. Зазвичай для кожного компонента техніки в заводських коробках є спеціальні відсіки. Якщо ви не зберегли оригінальне упакування, використовуйте міцні картонні коробки. Загорніть кожен пристрій у пухирчасту плівку, щоб запобігти пошкодженню. Заповніть будь-які порожні місця в коробках пакувальними кульками або зім’ятим папером, щоб забезпечити щільне прилягання. 

Виймайте картриджі та батареї 

Звичайно, набагато простіше завантажити принтери «в зборі», але це не дуже вдала ідея. Під час транспортування чорнила можуть витікати, спричиняючи забруднення, або висихати. Витягніть картриджі перед перевезенням та транспортуйте їх в окремій упаковці. Також витягніть батареї з ноутбуків, пультів дистанційного керування, камер тощо. Це допоможе уникнути випадкового ввімкнення приладів під час транспортування. Упакуйте картриджі та батареї окремо в герметичні пакети та позначте їх. 

Сфотографуйте підключення кабелів 

Перед тим як відключати кабелі від ваших пристроїв, зробіть фото підключень. Це стане вам в нагоді під час повторного підключення приладів на новому місці. Ви не будете «наосліп» підключати дроти, натомість скористаєтеся візуальною підказкою. 

Пакуйте Wi-Fi обладнання окремо 

Зазвичай у новому домі або офісі ми спершу підключаємо Інтернет. Для того, щоб спростити цей процес, упакуйте модем, маршрутизатор, мережеві роз’єми та супутні кабелі окремо від інших речей та підпишіть коробку «Обладнання для Wi-Fi», щоб ви точно знали, де шукати набір для підключення до Інтернету. 

Подбайте про захист крихких екранів 

Плануєте перевозити пристрої з тонкими екранами, пласкі монітори або телевізори? Захистіть їх від тріщин та подряпин. Загорніть екрани у м’яку тканину або мікрофібру та закріпить її скотчем або гумкою. Цей захисний шар збереже ваші екрани від випадкових ударів під час перевезення. Упаковуйте ці речі у вертикальному положенні, щоб знизити ризик пошкодження. 

Повідомте вантажників та перевізників про крихкі предмети 

Якщо ви замовляєте послуги вантажників чи перевізників, повідомте їх про наявність техніки та крихких предметів. Чітко позначте коробки з вашою цінною технікою як “крихкі”. Надайте всі необхідні інструкції для обережного транспортування. Таким чином ви заздалегідь зменшуєте ймовірність пошкоджень під час переїзду. 

Перевірте все після переїзду 

Якщо ви переїжджаєте до нового офісу, ви точно не хочете стикнутися з технічними проблемами зранку в понеділок напередодні напруженого робочого дня. Тому перевірте усю техніку та підключіть її заздалегідь, одразу після перевезення. Пам’ятайте, що з першого погляду деякі пристрої можуть виглядати неушкодженими, але при цьому мати внутрішні пошкодження, які вплинуть на подальше функціонування. Якщо ви виявите подібну проблему, запросіть фахівців з ІТ для надання кваліфікованої допомоги. 

Потребуєте допомоги з перевезенням техніки та обладнання? 

Переїзд – це нелегко, але правильний підхід та професійна допомога можуть зробити цей процес безпечним та швидким. Якщо вам потрібна допомога фахівців, зв’яжіться з нами та отримайте безкоштовну консультацію. 

Виникли питання?

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

БЛОГ

Останні статті