fbpx

Співпраця ІТ сервіс провайдерів та закладів освіти під час дистанційного навчання

Remote Learning MSP

Освіта, напевно одна з галузей, для якої діджиталізація – 2020 стала справжнім випробуванням на міцність, але, разом з тим, потужним поштовхом для розвитку. Усі навчальні заклади були змушені в надзвичайно стислий термін перейти на віддалений режим навчання. Окрім переносу в онлайн усіх навчальних програм, освітні установи стикнулися з багатьма іншими проблемами. Це і підвищення ефективності дистанційного навчання, і допомога учнями залишатися мотивованими і зацікавленими, і організація семінарів та практичних занять у віддаленому форматі, і пошук рішень для тестувань та контрольних робіт. Цей перелік можна продовжувати.

До того ж, незважаючи на зростаючу популярність нових технологій, викладачам і досі бракує цифрових навичок та володіння сучасним інструментарієм для проведення занять в режимі онлайн. За умов «нової реальності», роль ІТ сервіс провайдера важлива, як ніколи. Давайте з’ясуємо, які переваги від співпраці можуть отримати заклади освіти.

1. Заощадження коштів.

Впровадження сучасних технологій в закладах освіти проходило дуже повільно. І навіть серед технічних вишів використання, приміром, хмарних технологій не було достатньо поширеним. «Нова реальність» вимагає швидкої інтеграції надійних технологій в ІТ інфраструктури навчальних закладів. Саме тут співпраця з ІТ сервіс провайдером матиме фінансовий та стратегічний сенс. Професійний вибір потрібних інструментів дозволить заощадити бюджет, витрачаючи його лише на те, що є дійсно необхідним, а комплексна підтримка позбавить від необхідності наймати в штат ІТ спеціаліста або цілий відділ.

2. Надійна кібербезпека.

Сучасні ІТ сервіс провайдери мають досвід роботи у багатьох галузях, і освіта не є виключенням. Саме тому нам добре знайомі вимоги не тільки до побудови ефективної ІТ інфраструктури, але й до дотримання кібербезпеки. Співпраця з ІТ сервіс провайдером допоможе захистити шкільні та університетські мережі від хакерських атак та витоків конфіденційних даних.

3. Тренінги та курси з опанування додатків та технологій.

З активним переходом на дистанційне навчання вчителям, як ніколи, потрібно вивчати нові технології для найефективнішого використання цифрових інструментів. ІТ сервіс провайдери пропонують широкий спектр необхідних тренінгів та семінарів для опанування необхідних технічних навичок. Наприклад, тренінги з користування хмарними рішеннями, безпечного обміну даними та відео, використання відеочатів для занять.

4. Більше вільного часу для роботи з учнями та студентами.

Підтримка мотивації у слухачів потребує більших зусиль під час навчання онлайн порівняно з заняттями в класах чи аудиторіях. Саме тому викладачам потрібно приділяти більше уваги пошуку нових способів дистанційної взаємодії зі своїми учнями. Співпраця з ІТ сервіс провайдером, який бере на себе технічний бік процесу, дозволяє вивільнити додатковий час та зосередитися на виконанні професійних задач.

Отже, залучення професійної ІТ команди полегшить адаптацію до умов нової реальності у галузі освіти.

Klik Solutions пропонує індивідуальні ІТ-рішення для шкіл та нвчальних закладів. З нашою пропозицією можна ознайомитися ТУТ.

Виникли питання?

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

БЛОГ

Останні статті