fbpx

Все, що вам потрібно знати про новий Microsoft Planner

Все, що вам потрібно знати про новий Microsoft Planner

Календарі, списки задач та планувальники проєктів є важливими бізнес-інструментами. Чимало людей надають перевагу програмам Microsoft, зокрема Planner, Microsoft To Do та MS Project, які допомагають контролювати роботу та забезпечують прозорість і легкість планування. Вони зручні, але все ж таки – це окремі додатки, перемикання між якими ускладнює робочий процес. 

У середньому співробітники перемикаються між 22 різними програмами 350 разів на день.

З метою спрощення робочих процесів, корпорація Майкрософт на початку 2024 року випустила абсолютно нову версію Microsoft Planner з новими функціями, розробленими для оптимізації управління проєктами.

Які застосунки є в оновленому Microsoft Planner?

Новий Microsoft Planner поєднує в собі:

 • Функціонал попереднього MS Planner для спільної роботи;
 • Простоту Microsoft To Do для керування списком задач;
 • Потужність Microsoft Project for the web;
 • Автоматизацію Microsoft Copilot (ШІ – помічник від Microsoft).

Новий Planner обіцяє ще більше можливостей для ефективної співпраці, контролю перебігу проєктів та досягнення бізнес-цілей. 

Уніфікація робочого процесу: завдання, плани та проєкти в одному додатку.

Попрощайтеся із жонглюванням кількома додатками і приготуйтеся до покращеного користувацького досвіду. Новий Planner – це не просто список завдань, це інтеграція задач, планів та проєктів в одній програмі. Ви можете керувати будь-чим: від рутинних щоденних задач до складних багатоетапних проєктів. До того ж робити це в єдиному, інтуїтивно зрозумілому інтерфейсі. Ви можете користуватися новим Microsoft Planner через Microsoft Teams або веб-браузер. Ось кілька цікавих функцій, на які варто звернути увагу.

Покращена співпраця: працюйте разом легко, як ніколи раніше.

У сучасному швидкозмінному світі, де віддалена робота стала новою нормою, співпраця набула неабиякого значення. А отже, нам потрібні відповідні інструменти. Новий Plannerдозволяє командам легко синхронізувати роботу. Оновлення в режимі реального часу гарантують, що всі учасники процесу працюють з найновішою версію документу та в курсі останніх змін. А такі функції, як спільне управління завданнями та коментарі, сприяють чіткій комунікації та ефективній співпраці.

Інсайти завдяки штучному інтелекту: ваш розумний помічник для досягнення успіху

Новий Planner використовує потужність штучного інтелекту завдяки вбудованому Microsoft Copilot. Цей інтелектуальний помічник допоможе вам слідкувати за перебігом проєкту, запропонує плани, завдання та цілі, складені на основі ваших потреб і контексту, та навіть проаналізуває прогрес і запропонує коригування для підвищення ефективності.

Масштабування відповідно до ваших потреб: від простих завдань до корпоративних проєктів.

Немає єдиного універсального інструменту, яке пасуватиме будь-якому проєкту або бізнесу. Новий Planner це враховує та пропонує гнучкість для відповідності як індивідуальним потребам, так і складним проєктам корпоративного рівня. Microsoft Planner може адаптуватися до ваших конкретних вимог, незалежно від обсягу задачі. Хочете з його допомогою скласти список покупок – будь ласка. А як щодо планування масштабної трансформації компанії? З оновленим Microsoft Planner – легко! 

Вбудовані шаблони: заощаджуйте ваш час.

Вам не потрібно починати з нуля, якщо ви цього не хочете. Microsoft Planner надає кілька готових шаблонів, які охоплюють різні галузі, зокрема:

 • Проєктний менеджмент
 • Розробка програмного забезпечення
 • Планування спринту
 • Маркетингова кампанія
 • Комерційне будівництво
 • Онбординг співробітників тощо

Короткий огляд деяких ключових функцій нового Microsoft Planner 2024.

 • Покращена навігація: оновлений інтерфейс дозволяє швидше та легше знаходити те, що вам потрібно.
 • Розширений режим перегляду завдань з різними режимами, як-от сітка або дошка. 
 • Інтеграція з додатками Microsoft, зокрема, Power BI, Teams, Microsoft Viva Goals, Power Automate тощо.
 • Кастомізовані поля з можливістю додавати власні рядки відповідно до потреб кожного конкретного проєкту.
 • Постановка цілей, яка дозволяє встановати чіткі цілі та візуально відстежувати прогрес.
 • Критичні точки для визначення основних задач, від яких залежить якість та вчасність виконання проєкту.
 • Покращений пошук, який дозволяє швидко й легко знаходити потрібну інформацію.

Коли новий Planner буде доступним?

Чекати доведеться не довго! Перша версія нового Planner стала доступною на початку 2024, а протягом року додаток збагачуватиметься новими функціями. Відвідайте сайт Microsoft, щоб підписатися на оновлення та переглянути дорожню карту розвитку інструменту.

«Нове слово» у плануванні та управлінні проєктами.

Новий Microsoft Planner 2024 відображає тенденції, які ми спостерігаємо в цифровому світі загалом. Менше дорівнює більше. Менше додатків – більше ефективності. 

Потужні функції Planner роблять його безцінним інструментом, який стане в пригоді як індивідуальним користувачам, так розподіленим командам. Він має інтуїтивно зрозумілий інтерфейс і «ШІ-помічника» для підвищення продуктивності.

Потрібна професійна допомога із налаштуванням бізнес-інструментів?

Ефективне керування інструментами для бізнесу – складна задача. Деякі цікаві та потрібні функції часто не використовуються. До того ж можуть виникати проблеми з безпекою даних, якщо певні параметри налаштовані некоректно. Наша команда допоможе вам отримати максимум від програмного забезпечення з мінімальними витратами та нульовими ризиками. Зв’яжіться з нами для безкоштовної консультації.

Виникли питання?

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

БЛОГ

Останні статті