fbpx

5 порад, які допоможуть захиститися від кібератак

cyber attackes

Кожна компанія, незалежно від масштабу бізнесу може стати мішенню для кіберзлочинців. За даними американського бізнес-видання СNBC середній розмір збитку від кібератаки сягає $200,000. Отже, не варто недооцінювати ризики та слід подбати про максимальний захист завчасно.

1. Диявол в деталях!

Один з найпоширеніших методів хакерів – це атаки через електронні листи. Тому завжди пересвідчуйтесь, чи довіряєте ви відправникові. Найчастіше загроза маскується під email з рахунками, рекламними пропозиціями або повідомленнями про виграш. Тому якщо ви отримали підозрілий лист від невідомого відправника, краще не відкривайте його та не відповідайте на нього.

2. Ніколи не переходіть за посиланнями, які містяться у підозрілих електронних листах.

Якщо отримане підозріле повідомлення містить будь-яке посилання, за жодних обставин не переходьте за ним! Висока ймовірність того, що це фішінг – тобто спроба обманним шляхом змусити вас заповнити форми з особистими даними. За даними ФБР, у 2017 році збиток від подібних кіберзлочинів становив щонайменше $1.4 млрд.

3. Вчасно оновлюйте програмне забезпечення

Щоразу, коли виробники ПО або додатків виявляють баги та загрозу безпеці у своїх програмних продуктах, вони надсилають так званий патч, або оновлення своїм клієнтам. Завжди оновлюйте ваше програмне забезпечення, щоб забезпечити найнадійніший захист.

4. Застосовуйте багатоступеневу аутентифікацію.

Цей метод додаткового захисту наявний у багатьох сучасних додатках та програмах: окрім паролю від користувача вимагається додаткове підтвердження особи. Це може бути код з текстового повідомлення, надісланого на мобільний телефон, посилання, надіслане на електронну пошту або навіть розпізнавання обличчя. За даними Microsoft, багатоступенева авторизація здатна запобігти 99,9% атак на обліковий запис користувача.

5. Використовуйте надійні паролі.

Нажаль, жоден метод не може гарантувати 100% захист від кіберзлочинців, але вчасно вжиті запобіжні заходи значно зменшують ризики.

З Klik Solutions ви можете бути спокійними за безпеку ІТ–периметру вашої компанії та нарешті позбутися нічних жахіть про хакерські атаки. Задайте ваші питання на info@klik.solution

Виникли питання?

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

БЛОГ

Останні статті