fbpx

Як ІТ сервіс провайдери допомагають некомерційним організаціям у боротьбі з Covid-19

a new standard in health

Ми допомагаємо некомерційним організаціям боротися з Covid-19, підвищуючи ефективність їхньої діяльності та забезпечуючи вищу продуктивність команд. Як ми це робимо? Існує кілька простих шляхів.

Забезпечення кібер безпеки.

Кібератаки можуть наносити нищівних ударів компаніям. Для некомерційних організацій подібні ризики особливо критичні. Klik Ukraine Support моніторить системи безперервно, в режимі 24/7 для того, щоб забезпечити стабільну роботу та безперешкодне виконання щоденних задач.

Хмарні технології

В часи пандемії Covid-19 дані розповсюджуються зі швидкістю світла. Сьогодні, як ніколи, важливо вчасно отримувати найсвіжішу інформацію та поширювати її. Використовуючи хмарні технології, ви можете легко ділитися інформацією з колегами, отримувати її у будь-який час, у будь-якому місці та опрацьовувати важливі факти, складаючи їх у загальну картину.

24/7 IT Підтримка

З ІТ сервіс провайдером ви отримуєте повну ІТ підтримку для усієї інфраструктури в режимі 24x7x365. Ми моніторимо та упевнюємось у належному функціонуванні усіх пристроїв, зокрема стаціонарних комп’ютерів, ноутбуків, планшетів та телефонів. У цей непростий час надійна робота девайсів надзвичайно важлива.

Найновіші технології та найсвіжіші інструменти

Ви матимете усе необхідне програмне забезпечення для стабільної роботи. IT сервіс провайдери тримають руку на пульсі технологій, вчасно встановлюють та оновлюють робочі інструменти аби максимізувати ефективність діяльності.

Ми перелічили лише кілька шляхів, але їх набагато більше. Klik Ukraine Support співпрацює з некомерційними організаціями та вносить свій вклад у боротьбу з пандемією. Дізнайтеся більше ТУТ.

Виникли питання?

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

БЛОГ

Останні статті