fbpx

Все, що ви маєте знати про Dark Web

Чорна мережа, хакери, кібер атаки

Кібер загрози набувають надзвичайних масштабів у сучасному світі. Цьому сприяє швидка цифрова трансформація бізнесу, яку хакери намагаються використати для злочинної активності.

Більшість кібер атак здійснюється з використанням викрадених або зламаних паролів. За даними нещодавнього дослідження понад 15 мільярдів паролів та облікових записів, які були викрадені внаслідок близько 100 000 атак на персональні дані, виставлено на продаж в Dark Web. Ще два роки тому ця кількість була втричі меншою.

Отже, що таке Dark Web і як саме ця мережа загрожує користувачам та бізнесу?

Що таке Dark web?

Це найбільш прихована частина Інтернету, невидима для будь-якої пошукової системи та яка дозволяє користувачам зберігати анонімність. І хоча Dark Web використовується і для цілком легальних дій, понад 50% усіх наявних у мережі сайтів служать злочинній меті. Протягом останніх 3 років активність у мережі Dark Web зросла на 300% . Щодня до неї підключаються понад 2 мільйони активних користувачів через браузер TOR.

Чи небезпечна мережа Dark Web для користувачів

Дехто вважає, що Dark Web існує десь у паралельній реальності, але загроза ближче, ніж здається на перший погляд. Досить часто компанії дізнаються про те, що їх облікові записи та паролі було викрадено та продано у Dark Web від представників правоохоронних органів або після вдалої кібер атаки. Тобто тоді, коли вже пізно.

Яким чином особисті дані потрапляють до рук хакерів?

Коли ваші співробітники використовують свою робочу електронну пошту на сторонніх веб-сайтах, таких як соціальні медіа, онлайн банкінг, сайти бронювання готелів чи авіаквитків тощо, ціла ваша ІТ інфраструктура опиняється під загрозою. Якщо облікові дані будуть перехоплені хакерами та потраплять до Dark Web, вони, швидше за все, будуть продані та неодноразово використані для злочинів.

Як захистити конфіденційні дані?

Сучасні проблеми потребують сучасних рішень. Одним з найефективніших інструментів сьогодні є Dark Web ID™. Завдяки поєднанню штучного інтелекту з розширеними можливостями пошукових систем, він дозволяє виявити, чи знаходяться облікові записи та паролі компанії в Dark Web. Це дає час для вжиття заходів ще до того, як інформацію було використано для атаки на компанію. Надійний кібер захист високого рівня складності потребує часу, експертизи та ресурсів. Саме тому найвдалішим рішенням буде довірити це завдання професіоналам.

Саме зараз Klik Solutions пропонує безкоштовний Dark Web Scan. Напишіть нам та дізнайтеся про подробиці цієї акції!

Виникли питання?

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

БЛОГ

Останні статті