fbpx

5 порад, як пришвидшити роботу вашого комп’ютера

як пришвидшити роботу вашого комп’ютера

Сповільнена робота комп’ютера – проблема, яка знайома багатьом користувачам. Вона дратує та знижує продуктивність. Визначити, що саме уповільнює роботу вашого пристрою, може бути нелегко через складність внутрішніх систем. Але це не означає, що ви не зможете вирішити проблему. Ось п’ять простих порад, як пришвидшити роботу комп’ютера.

1. Дефрагментуйте жорсткий диск.

Чим більше даних зберігається на вашому комп’ютері, тим більш нерівномірним стає розподіл даних. Як результат, фрагментовані дані складніше об’єднати, і цей процес триває довше. Дефрагментація диска допомагає реорганізувати дані та підвищити продуктивність.

2. Вимкніть фонові програми.

Велика кількість програм, одночасно запущених на комп’ютері, уповільнює його роботу. Деякі з них працюють у фоновому режимі, тобто користувач навіть не знає, що вони активні. Для перевірки скористайтеся диспетчером задач, натиснувши CTRL + ALT + DEL. Закрити непотрібні програми можна безпосередньо з нього.

3. Не перевантажуйте пам’ять.

Будь-яка операційна система потребує достатньо вільного місця для продуктивної роботи. Переконайтеся, що на диску доступно принаймні 500 МБ, щоб ваша операційна система могла працювати без перенавантаження. Видаліть непотрібні вам програми та тимчасові файли, щоб отримати більше вільного місця.

4. Перевірте стартовий список завантажень.

Коли комп’ютер вмикається, він автоматично ініціалізує довгий список програм, що зазначені у конфігурації системи. Чим більше програм у списку, тим довше триватиме запуск. Однак не всі ці програми необхідні користувачам. Щоб заощадити час, перегляньте свій стартовий список за допомогою MSConfig.

5. Проскануйте комп’ютер на наявність вірусів та шкідливого програмного забезпечення.

Віруси уповільнюють роботу комп’ютера, тому, якщо попередні дії не дали відчутного результату, причина може бути у шкідливому ПЗ. Щоб уникнути зараження вірусами, потрібно дотримуватись правил кібер безпеки. Зокрема, не розраховувати лише на один рівень захисту, та не покладатися на безкоштовні антивірусні програми.
Сьогодні висока продуктивність – це запорука успіху. Використовуйте потенціал ваших комп’ютерів та ІТ-інфраструктури на повну! Це допоможе бути на крок попереду конкурентів. Делегуйте технічну підтримку вашого бізнесу професіоналам Klik Ukraine Support та зосередьтеся на стратегічних цілях.

Виникли питання?

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

БЛОГ

Останні статті