fbpx

Комплексна ІТ підтримка для будівельної компанії

Опис кейсу:

Партнерство Klik Solutions та міжнародної будівельної компанії розпочалося з надання ІТ підтримки кільком їхнім проєктам. Переконавшись у тому, що сильна технічна експертиза наших співробітників допомагає значно оптимізувати витрати, вони вирішили розширити співпрацю з Klik Solutions. Це допомогло їм вдало протистояти нещодавній спробі кібератаки на підприємство.

Компанія-клієнт:

Міжнародна будівельна компанія з представництвами в семи країнах світу та 150 штатними співробітниками. Компанія є лідером з виробництва специфічних глинистих матеріалів, які використовуються для потреб промисловості, сільського господарства та будівництва.

Проблема та складності:

  • Клієнти звернулися до Klik Solutions щодо допомоги з кількома внутрішніми проєктами, аби розвантажити штатний ІТ відділ.
  • Протягом виконання робіт вони оцінили наш потенціал та вирішили продовжити та розширити співпрацю.
  • Згодом компанія зазнала хакерської атаки, яка заблокувала роботу. Для міжнародної компанії це означало великі збитки.

Рішення:

Спеціалісти Klik Solutions з кібербезпеки взялися до роботи. Швидко зафіксувавши джерело атаки, вони спромоглися локалізувати її, мінімізувати наслідки та відновити роботу. Оперативне кваліфіковане реагування дозволило запобігти збиткам.

Результати:

  • Роботу усіх систем було оперативно відновлено.
  • Швидке повернення в робочий режим допомогло запобігти значним збиткам.
  • Наразі ми працюємо в режимі безперервного моніторингу ІТ інфраструктури задля оперативного реагування на можливі повторні спроби атак.
  • Для того, щоб майже миттєво виявити джерело атаки та нейтралізувати її, нам знадобилося залучити лише двох фахівців з кібербезпеки.