fbpx

Комплексна ІТ підтримка некомерційної організації

Опис кейсу:

Неприбуткова організація, яка підтримує людей з обмеженими фізичними можливостями, не була задоволена рівнем послуг, які надавав їх ІТ сервіс провайдер. Вони повільно реагували на запити та не дотримувалися норм чинного законодавства щодо укладення договорів про партнерство. Залучення Klik Solutions допомогло суттєво оптимізувати витрати та продовжити ефективно робити добру справу.

Компанія-клієнт:

Некомерційна організація, яка забезпечує персональний догляд за дорослими людьми з вадами інтелектуального розвитку, що проживають у штаті Меріленд (США). Організація допомагає цим особам інтегруватися у суспільство, працювати та брати участь у громадському житті.

Проблема та складності:

ІТ сервіс провайдер, з яким співпрацювали благодійники, не приділяв належної уваги їх запитам та регулярно завищував рахунки за Інтернет послуги. Зрештою, вони звернулися до Klik Solutions по допомогу.

Рішення:

  • Ми консолідували рахунки за VOIP та Інтернет та домовилися з постачальниками послуг про зниження тарифів для цієї некомерційної організації.
  • Комплексне ІТ обслуговування від Klik Solutions, яке гарантує швидку постійну підтримку.

Результати:

  • Зниження витрат завдяки консолідації рахунків за телефонний зв’язок та Інтернет разом з переходом на більш вигідний спеціальний тариф від постачальника послуг зв’язку.
  • Запровадження комплексного ІТ обслуговування від Klik Solutions.