fbpx

Ваш чудовий ІТ досвід
починається просто зараз!

Ви зосереджуєтесь на бізнесі, а ми дбаємо про IT підтримку!

Microsoft
lenovo
Jetstor

ПРО КОМПАНІЮ

Про Klik Ukraine Support

Klik Ukraine Support – це більше, ніж просто ІТ.

Ми піклуємось про бізнес наших клієнтів та чітко визначаємо ваші цілі та потреби. Довіривши обслуговування ІТ інфраструктури Klik Ukraine Support ви отримаєте потужний поштовх до розвитку та успіху вашої компанії, адже у нашому розпорядженні – найсучасніші технології та унікальний досвід реалізації ефективних технологічних рішень.

Ми спростовуємо звичне бачення ІТ, як компоненту бізнесу, що належить виключно до технічної площини. Klik Ukraine Support – це ІТ сервіс провайдер, якого вирізняє індивідуальний підхід та позитивний клієнтський досвід. Від співпраці з нами виграють не тільки наші замовники, але й їхні клієнти.

Мрієте про висококласну ІТ підтримку за розумною ціною?

Втомилися від повільної роботи вашого ІТ сервіс провайдера?

ОСОБЛИВОСТІ

Послуги, які ми надаємо

Klik Solutions

ІТ інфраструктура та сервіси

Успіх вашого бізнесу залежить від того, наскільки ефективно працює команда.

Створіть оптимальні робочі умови для співробітників і вони повністю розкриють свій потенціал. Для цього вам знадобляться надійні сучасні технології, які працюватимуть без збоїв.

Klik Ukraine Support пропонує свіжі рішення у галузі IT для потужного підсилення продуктивності вашої компанії. Комплексні керовані IT сервіси – це гнучка інклюзивна модель, адаптована під унікальні потреби кожного клієнта.

CLOUD STRATEGY

Кібербезпека

Загроза витоків інформації та конфіденційних даних у сучасному світі набуває катастрофічних масштабів.

Компанії намагаються слідкувати за інноваціями у галузі безпеки аби запобігти подібним ризикам.

Керована IT безпека поєднує експертизу провідних світових лідерів у сфері цифрової безпеки з кастомізованою стратегією, надсучасними інструментами та персоніфікованим підходом. Будьте впевнені у надійному захисті ваших даних без зайвих витрат та надмірного ускладнення.

DATA BACKUP

Хмарні технології

Ми давно використовуємо хмарні технології, але часом навіть не усвідомлюємо цього.

Електронне листування, різноманітні бізнес додатки, фінансові сервіси, онлайн торгівля – все це працює у хмарі.

Klik Ukraine Support пропонує новий підхід до роботи з Сloud. Як сертифікований провайдер хмарних сервісів, ми комбінуємо глибокі знання і значний досвід роботи із комплексною підтримкою кінцевих користувачів та створюємо унікальне хмарне середовище, яке максимально відповідатиме потребам вашої організації.

ПАРТНЕРСТВО ТА СПІВПРАЦЯ

sophos
sophos gold
VEEAM
SilverBadge
Nakivo

НАША ІСТОРІЯ

Про Klik Ukraine Support

На ринку IT консалтингу та ІТ сервісів представлені тисячі гравців. Усі вони пропонують клієнтам більш-менш подібний набір послуг. Що вирізняє Klik Ukraine Support з – поміж конкурентів та дає нам можливість гарантувати клієнтам найвищий рівень сервісу?

Завдяки багатому досвіду як у технологіях, так і у бізнесі, ми бачимо компанію очима її власника і добре розуміємо індивідуальні потреби кожного клієнта. Лідери ринків та інноватори зазвичай стають партнерами. У нашому активі – досвід співпраці з IТ департаментами таких компаній – гігантів, як Unilever, General Dynamics, Kaiser Permanente, Google, Toyota та іншими. Це дало нам можливість розробити унікальний сервіс, характерними рисами якого є комплексний підхід, непересічні рішення та висококласна технічна експертиза для бізнесу будь-якого масштабу.

Діджиталізація бізнесу не обмежується лише технічними процесами. Цифрова трансформація потребує залучення злагодженої команди, яка складається як з інженерів, так і з нетехнічних спеціалістів. Обираючи Klik Ukraine Support ви отримуєте неупереджений погляд на бізнес, висококласну технічну експертизу, кращі напрацювання у кібербезпеці та хмарних технологіях.

Підпишіться та

ВІДГУКИ

Клієнти говорять про нас

video review
video review

НАШІ КЛІЄНТИ