Те, що команди постійно обходять — замість того, щоб виправити
Ви інвестували в софт та системи. Але якось так виходить… що реальна робота все одно відбувається поза ними. Можливо, це офлайн-файли на робочих столах, хаотична мережа Excel-таблиць, нескінченні ланцюжки емейлів замість автоматизованих процесів або “внутрішні” трекери, які бачить лише один відділ. Класична пастка: інструменти є, але команда витрачає години, щоб їх обходити і виконати роботу …








